Україна може залучити китайські інвестиції в сільгоспмашинобудування

Адрес:
ул. Дружбы, 5
г. Полтава, Украина

Fabricando fabricamur

Созидая, мы творим самих себя

10апреля

Україна може залучити китайські інвестиції в сільгоспмашинобудування

Україна може залучити китайські інвестиції в сільгоспмашинобудування

Україна зацікавлена в залученні інвестиційних коштів для розвитку сільгоспмашинобудування. Так, з 8 по 9 квітня відбулися переговори між українськими виробниками, вченими, членами громадських організацій та керівництвом компанії Citic Inernational Corporation co.ltd, а також представниками компанії YTO Group Corporation у Китаї.

Українську делегацію очолював директор Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Мінагрополітики Олександр Григорович. Українська делегація з 7 по 12 квітня перебуватиме у місті Люоянг, де проводитиме переговори з питання налагодження співпраці в галузі сільськогосподарського машинобудування.

До складу офіційної делегації на чолі з директором Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Мінагрополітики Олександром Григоровичем увійшли представники заводів-виробників сільськогосподарської техніки, наукових установ та громадських організацій.

Під час дводенних переговорів з 8 по 9 квітня з керівництвом компанії Citic Inernational Corporation co.ltd та представниками компанії YTO Group Corporation українська сторона обговорила питання залучення китайських інвестицій в сільськогосподарське машинобудування України з метою забезпечення аграріїв сільськогосподарською технікою та обладнанням.

Нагадаємо, що раніше Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк заявив, що до 2017 року в Україні планується збільшити виробництво вітчизняних високопродуктивних комбайнів до 2500, а тракторів – до 12 800. Такі плани можливо реалізувати під час втілення 5 інвестиційних проектів у галузі сільгоспмашинобудування за участі вітчизняних та провідних світових виробників. Разом із тим, держава удосконалює програми лізингу та сприяє створенню машинно-тракторних станцій, які допоможуть дрібно- та середньотоварним виробникам придбати техніку та отримувати необхідний сервіс.

Материал: apk-inform.com

Posted in Новости

×
×

logo

Хотите быть в курсе событий?

Подпишитесь на нашу рассылку