Навісне обладнання до мотоблоків, мотокультиваторів і мінітракторів - ПП Крючков

Адреса:
вул. Дружби, 5
м. Полтава, Україна

Fabricando fabricamur

Створюючи, ми творимо самих себе

 

 

Завдяки співпраці з АТ «Альфа-Банк» з'явилась можливість покупки продукції в розстрочку. Послуга надається в діапазоні від 4000 до 100 000 грн.

Перші зразки дворядних картоплекопачів для мототрактора надійшли на склад, укомплектовані приводними валами з одинарними зірочками. Установка, для якої була

 В асортименті адаптерів нашого виробництва з'явилися додаткові варіанти комплектації.

Статті

У цій статті розглянемо нові варіанти комплектації адаптерів для мотоблока. Покупці нашої продукції кілька разів звертали увагу на те, що колеса адаптера при роботі «ловлять» багато проколів. Багато власників змуше

Статті

Шановні читачі, в цій статті ми розповімо про те, як встановити дворядний картоплекопач на мототрактор «Скаут».

Статті

Сезон заготівлі сіна в розпалі, і ми підготували матеріал, який допоможе вам встановити роторну косарку з ремінним приводом на мотоблок з заднім валом відбору потужності.

Новини

Універсальність досягнута за рахунок застосування в конструкції ряду спеціальних технічних рішень.

Статті

Ітиметься про культиватори для мотоблока. Наші поради допоможуть вам зрозуміти, як виготовити культиватор для мотоблока і яким він повинен бути.

Новини

Нова серія картоплекопалок розроблена спеціально для мотоблоків з двигуном повітряного охолодження.

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДО МОТОБЛОКІВ, МОТОКУЛЬТИВАТОРІВ І МІНІТРАКТОРІВ

Мотоблок та мінітрактор не можуть використовуватися без додаткового навісного обладнання. Наше підприємство виготовляє продукцію високої якості, яка дозволяє максимально ефективно використовувати весь потенціал мінісільгосптехніки. Ми випускаємо навісне обладнання, зменшувачі ходу, причепи, борони, ґрунтозачепи та фрези. А також сіялки для мотоблока та мінітрактора, картоплесаджалки, саджалки часнику, дровоколи, подрібнювачі гілок. У нас ви можете придбати навісне обладнання та все необхідне для механізації основних сільськогосподарських робіт.

Навісне обладнання включає в себе різноманітні плуги, підгортачі, плоскорізи, картоплекопачі та картоплесаджалки. Використовуючи причіпне обладнання, можна приєднати до мотоблока також адаптер – задній міст із сидінням та зчепом. За допомогою спеціальних агрегатів, які використовуються разом із основними моделями мотоблоків, мотокультиваторів та мінітракторів, механізується багато трудомістких процесів, таких як обприскування рослин, саджання та збирання картоплі, посадка часнику та інших овочевих культур. Нами створений набір для переобладнання мотоблока в чотириколісну версію. З його допомогою можна без значних фізичних затрат та спеціальних знань переобладнати мотоблок в технічний пристрій з функціональністю мінітрактора.

Використовуючи для мотоблока або мотокультиватора понижуючий редуктор – зменшувач ходу, можна підвищити передавальний крутний момент для збільшення тягового зусилля.

×
×

logo

Хочете бути в курсі подій?

Підпишіться на нашу розсилку