Навісне обладнання до мотоблоків, мотокультиваторів і мінітракторів - ПП Крючков

Адреса:
вул. Дружби, 5
м. Полтава, Україна

Fabricando fabricamur

Створюючи, ми творимо самих себе

Розроблений дослідний зразок редуктора для привода фрези.

На численні прохання покупців сантехнічного троса розроблені стріловидні насадки, призначені для підвищення ефективності очистки стічних  труб, виготовлен

 Розроблено модифікацію картоплекопача КК11 для мототракторів з колією до 1200 мм. Для розширення діапазону застосування були внесені зміни в конструкцію причі

Статті

 У цій статті ми розкажемо, як установити на мототрактор редуктор привода фрези.

Статті

Вибір плуга залежить від кількох факторів, одним із найважливіших являється тип ґрунту. Тому перед придбанням плуга слід оцінити стан ґрунту, потужність мотоблока і технічні характеристики плуга.

Статті

У цій статті ми розповімо про те, як правильно вибрати картоплекопач до мотоблока типу «Зірка-105» та «Зірка-135».

Статті

Добрий день, шановні читачі. Ми невпинно продовжуємо борознити простори відкритого космосу в пошуках краю всесвіту і нових цікавих матеріалів, зокрема — відео.

Новини

Універсальність досягнута за рахунок застосування в конструкції ряду спеціальних технічних рішень.

Статті

Ітиметься про культиватори для мотоблока. Наші поради допоможуть вам зрозуміти, як виготовити культиватор для мотоблока і яким він повинен бути.

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДО МОТОБЛОКІВ, МОТОКУЛЬТИВАТОРІВ І МІНІТРАКТОРІВ

Мотоблок та мінітрактор не можуть використовуватися без додаткового навісного обладнання. Наше підприємство виготовляє продукцію високої якості, яка дозволяє максимально ефективно використовувати весь потенціал мінісільгосптехніки. Ми випускаємо навісне обладнання, зменшувачі ходу, причепи, борони, ґрунтозачепи та фрези. А також сіялки для мотоблока та мінітрактора, картоплесаджалки, саджалки часнику, дровоколи, подрібнювачі гілок. У нас ви можете придбати навісне обладнання та все необхідне для механізації основних сільськогосподарських робіт.

Навісне обладнання включає в себе різноманітні плуги, підгортачі, плоскорізи, картоплекопачі та картоплесаджалки. Використовуючи причіпне обладнання, можна приєднати до мотоблока також адаптер – задній міст із сидінням та зчепом. За допомогою спеціальних агрегатів, які використовуються разом із основними моделями мотоблоків, мотокультиваторів та мінітракторів, механізується багато трудомістких процесів, таких як обприскування рослин, саджання та збирання картоплі, посадка часнику та інших овочевих культур. Нами створений набір для переобладнання мотоблока в чотириколісну версію. З його допомогою можна без значних фізичних затрат та спеціальних знань переобладнати мотоблок в технічний пристрій з функціональністю мінітрактора.

Використовуючи для мотоблока або мотокультиватора понижуючий редуктор – зменшувач ходу, можна підвищити передавальний крутний момент для збільшення тягового зусилля.

×
×

logo

Хочете бути в курсі подій?

Підпишіться на нашу розсилку