Навісне обладнання до мотоблоків, мотокультиваторів і мінітракторів - ПП Крючков

Адреса:
вул. Дружби, 5
м. Полтава, Україна

Fabricando fabricamur

Створюючи, ми творимо самих себе

З лютого 2020 роки для зручності роздрібних клієнтів ми запустили цифрову міні АТС.

Дворядний картоплекопач розроблений для механізації збирання картоплі з використанням мінітракторів і мототракторів.

У продаж надійшов культиватор типу «Їжак» для мототракторів, потужністю від 8 до 15 к.с.

Статті

Сьогодні ми розповімо про процес складання мотоблока всім відомого бренду «Форте». Зазвичай нам доводиться розбирати таке добро, так сказати, до гвинтиків, щоб потім перетворити його в чотириколісного коня. Але з цим

Статті

Здавалося б, що може бути простіше – не хочеш закопувати здоров'я в землю, але взимку все одно хочеш зберігати в льохах банки з хрусткими огірками й картоплю, розміром зі страусове яйце, – купи мотоблок. Обробляй більш

Статті

У сьогоднішній статті ми розповімо вам про процес складання універсального обприскувача ОП7, що зовсім нещодавно надійшов у продаж.

Новини

Універсальність досягнута за рахунок застосування в конструкції ряду спеціальних технічних рішень.

Новини

Нова серія картоплекопалок розроблена спеціально для мотоблоків з двигуном повітряного охолодження.

Новини

Роздрібним і оптовим покупцям доступні для замовлення і покупки фаркопи –перехідники для приєднання автомобільного причепа.

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДО МОТОБЛОКІВ, МОТОКУЛЬТИВАТОРІВ І МІНІТРАКТОРІВ

Мотоблок та мінітрактор не можуть використовуватися без додаткового навісного обладнання. Наше підприємство виготовляє продукцію високої якості, яка дозволяє максимально ефективно використовувати весь потенціал мінісільгосптехніки. Ми випускаємо навісне обладнання, зменшувачі ходу, причепи, борони, ґрунтозачепи та фрези. А також сіялки для мотоблока та мінітрактора, картоплесаджалки, саджалки часнику, дровоколи, подрібнювачі гілок. У нас ви можете придбати навісне обладнання та все необхідне для механізації основних сільськогосподарських робіт.

Навісне обладнання включає в себе різноманітні плуги, підгортачі, плоскорізи, картоплекопачі та картоплесаджалки. Використовуючи причіпне обладнання, можна приєднати до мотоблока також адаптер – задній міст із сидінням та зчепом. За допомогою спеціальних агрегатів, які використовуються разом із основними моделями мотоблоків, мотокультиваторів та мінітракторів, механізується багато трудомістких процесів, таких як обприскування рослин, саджання та збирання картоплі, посадка часнику та інших овочевих культур. Нами створений набір для переобладнання мотоблока в чотириколісну версію. З його допомогою можна без значних фізичних затрат та спеціальних знань переобладнати мотоблок в технічний пристрій з функціональністю мінітрактора.

Використовуючи для мотоблока або мотокультиватора понижуючий редуктор – зменшувач ходу, можна підвищити передавальний крутний момент для збільшення тягового зусилля.

×
×

logo

Хочете бути в курсі подій?

Підпишіться на нашу розсилку