Навісне обладнання до мотоблоків, мотокультиваторів і мінітракторів - ПП Крючков

Адреса:
вул. Дружби, 5
м. Полтава, Україна

Fabricando fabricamur

Створюючи, ми творимо самих себе

Проведено передсерійні демонстраційні випробування культиватора для передпосівної підготовки ґрунту.

У зв'язку з карантином, прохід на територію підприємства "Крючков" з 23 березня 2020 року обмежений.

Розпочато передсерійні випробування кит-набору другої версії. Відмінна характеристика нової версії — редуктор перебуває в природному положенні. Така констр

Статті

Зовсім нещодавно ми знімали відео про складання цього мотоблока. У цій статті, яку ми, звичайно ж, продублюємо у форматі відео, зробимо його огляд.

Статті

У цій статті ми хочемо розповісти про плуг однокорпусний ПЛ4. Плуг отримав високі оцінки від інтернет-спільноти. Демонстрацію його роботи ви вже могли бачити на декількох каналах.

Статті

У цій статті ми хочемо розповісти про новий культиватор для передпосівної обробки ґрунту. Необхідність в культиваторі такого типорозміру виникла одночасно з широким розповсюдженням мото-, мінітракторів.

Новини

Універсальність досягнута за рахунок застосування в конструкції ряду спеціальних технічних рішень.

Новини

Нова серія картоплекопалок розроблена спеціально для мотоблоків з двигуном повітряного охолодження.

Новини

Роздрібним і оптовим покупцям доступні для замовлення і покупки фаркопи –перехідники для приєднання автомобільного причепа.

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДО МОТОБЛОКІВ, МОТОКУЛЬТИВАТОРІВ І МІНІТРАКТОРІВ

Мотоблок та мінітрактор не можуть використовуватися без додаткового навісного обладнання. Наше підприємство виготовляє продукцію високої якості, яка дозволяє максимально ефективно використовувати весь потенціал мінісільгосптехніки. Ми випускаємо навісне обладнання, зменшувачі ходу, причепи, борони, ґрунтозачепи та фрези. А також сіялки для мотоблока та мінітрактора, картоплесаджалки, саджалки часнику, дровоколи, подрібнювачі гілок. У нас ви можете придбати навісне обладнання та все необхідне для механізації основних сільськогосподарських робіт.

Навісне обладнання включає в себе різноманітні плуги, підгортачі, плоскорізи, картоплекопачі та картоплесаджалки. Використовуючи причіпне обладнання, можна приєднати до мотоблока також адаптер – задній міст із сидінням та зчепом. За допомогою спеціальних агрегатів, які використовуються разом із основними моделями мотоблоків, мотокультиваторів та мінітракторів, механізується багато трудомістких процесів, таких як обприскування рослин, саджання та збирання картоплі, посадка часнику та інших овочевих культур. Нами створений набір для переобладнання мотоблока в чотириколісну версію. З його допомогою можна без значних фізичних затрат та спеціальних знань переобладнати мотоблок в технічний пристрій з функціональністю мінітрактора.

Використовуючи для мотоблока або мотокультиватора понижуючий редуктор – зменшувач ходу, можна підвищити передавальний крутний момент для збільшення тягового зусилля.

×
×

logo

Хочете бути в курсі подій?

Підпишіться на нашу розсилку