Навісне обладнання до мотоблоків, мотокультиваторів і мінітракторів - ПП Крючков

Адреса:
вул. Дружби, 5
м. Полтава, Україна

Fabricando fabricamur

Створюючи, ми творимо самих себе

Шановні клієнти, інформуємо вас про графік роботи під час свят.

У продаж надійшов транспортерний картоплекопач для мінітрактора, модель КК14.

Редуктор розміщується на причіпному вузлі, штатному місці кріплення фрези. Він може бути встановлений як на раніше зібрані мототрактори, так і при первинній п

Статті

Яке майбутнє у мінісільгосптехніки в Україні? Які навісні знаряддя і обладнання будуть випускати наші підприємства найближчим часом? У цій статті хочемо поговорити про те, що відбувається у світі мінісільгосптехнік

Статті

Втомилися ходити за мотоблоком? Вік? Втомлюєтеся? Здоров'я вже не те? Складно розвертатися, тримати, направляти? Проблеми?

Статті

У цій статті ми детально розглянемо плуги для мототрактора, оснащеного триточковою навісною системою.

Лише триточкова система дозволяє настроювати плуг в широкому діапазоні. Тому рекомендуємо встановити навіс

Статті

Добрий день, шановні читачі. Ми невпинно продовжуємо борознити простори відкритого космосу в пошуках краю всесвіту і нових цікавих матеріалів, зокрема — відео.

Статті

Ітиметься про культиватори для мотоблока. Наші поради допоможуть вам зрозуміти, як виготовити культиватор для мотоблока і яким він повинен бути.

Новини

Універсальність досягнута за рахунок застосування в конструкції ряду спеціальних технічних рішень.

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДО МОТОБЛОКІВ, МОТОКУЛЬТИВАТОРІВ І МІНІТРАКТОРІВ

Мотоблок та мінітрактор не можуть використовуватися без додаткового навісного обладнання. Наше підприємство виготовляє продукцію високої якості, яка дозволяє максимально ефективно використовувати весь потенціал мінісільгосптехніки. Ми випускаємо навісне обладнання, зменшувачі ходу, причепи, борони, ґрунтозачепи та фрези. А також сіялки для мотоблока та мінітрактора, картоплесаджалки, саджалки часнику, дровоколи, подрібнювачі гілок. У нас ви можете придбати навісне обладнання та все необхідне для механізації основних сільськогосподарських робіт.

Навісне обладнання включає в себе різноманітні плуги, підгортачі, плоскорізи, картоплекопачі та картоплесаджалки. Використовуючи причіпне обладнання, можна приєднати до мотоблока також адаптер – задній міст із сидінням та зчепом. За допомогою спеціальних агрегатів, які використовуються разом із основними моделями мотоблоків, мотокультиваторів та мінітракторів, механізується багато трудомістких процесів, таких як обприскування рослин, саджання та збирання картоплі, посадка часнику та інших овочевих культур. Нами створений набір для переобладнання мотоблока в чотириколісну версію. З його допомогою можна без значних фізичних затрат та спеціальних знань переобладнати мотоблок в технічний пристрій з функціональністю мінітрактора.

Використовуючи для мотоблока або мотокультиватора понижуючий редуктор – зменшувач ходу, можна підвищити передавальний крутний момент для збільшення тягового зусилля.

×
×

logo

Хочете бути в курсі подій?

Підпишіться на нашу розсилку