Навісне обладнання до мотоблоків, мотокультиваторів і мінітракторів - ПП Крючков

Адреса:
вул. Дружби, 5
м. Полтава, Україна

Fabricando fabricamur

Створюючи, ми творимо самих себе

В сезон саджання картоплі ми пропонуємо чудовий модельний ряд картоплесаджалок.

Розглянемо просте і надійне обладнання за доступною ціною.

Ці компле

Мотоблочні знаряддя для передпосівної підготовки ґрунту

Підприємство «Крючков» випускає основні типи борон для мотоблоків.

Спочатку розгл

Умови доставки і оплати

Статті

Мінікомбайн для кукурудзи. Яким він має бути?

Як виробник, ми постійно знаходимося в пошуку нових виробів. У списку претендентів на виробництво вже давно є комбайн для збирання кукурудзи. Кілька років то

Статті

Ви цікавилися, як можна зареєструвати мінітрактор, щоб спокійно почувати себе на дорозі. Нас довго просити не треба, кількох коментарів достатньо, щоб ми почали розслідування. Отримайте і розпишіться. Точніше, розпис

Статті

Наше підприємство випускає доволі широкий асортимент плугів. Але для повноти асортименту не вистачало однієї моделі ‒ однокорпусного плуга для мінітрактора.

Статті

Добрий день, шановні читачі. Ми невпинно продовжуємо борознити простори відкритого космосу в пошуках краю всесвіту і нових цікавих матеріалів, зокрема — відео.

Статті

Ітиметься про культиватори для мотоблока. Наші поради допоможуть вам зрозуміти, як виготовити культиватор для мотоблока і яким він повинен бути.

Статті

Напередодні сезону посіву овочевих культур підготували для вас цікавий матеріал про овочеві сівалки.

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДО МОТОБЛОКІВ, МОТОКУЛЬТИВАТОРІВ І МІНІТРАКТОРІВ

Мотоблок та мінітрактор не можуть використовуватися без додаткового навісного обладнання. Наше підприємство виготовляє продукцію високої якості, яка дозволяє максимально ефективно використовувати весь потенціал мінісільгосптехніки. Ми випускаємо навісне обладнання, зменшувачі ходу, причепи, борони, ґрунтозачепи та фрези. А також сіялки для мотоблока та мінітрактора, картоплесаджалки, саджалки часнику, дровоколи, подрібнювачі гілок. У нас ви можете придбати навісне обладнання та все необхідне для механізації основних сільськогосподарських робіт.

Навісне обладнання включає в себе різноманітні плуги, підгортачі, плоскорізи, картоплекопачі та картоплесаджалки. Використовуючи причіпне обладнання, можна приєднати до мотоблока також адаптер – задній міст із сидінням та зчепом. За допомогою спеціальних агрегатів, які використовуються разом із основними моделями мотоблоків, мотокультиваторів та мінітракторів, механізується багато трудомістких процесів, таких як обприскування рослин, саджання та збирання картоплі, посадка часнику та інших овочевих культур. Нами створений набір для переобладнання мотоблока в чотириколісну версію. З його допомогою можна без значних фізичних затрат та спеціальних знань переобладнати мотоблок в технічний пристрій з функціональністю мінітрактора.

Використовуючи для мотоблока або мотокультиватора понижуючий редуктор – зменшувач ходу, можна підвищити передавальний крутний момент для збільшення тягового зусилля.

×
×

logo

Хочете бути в курсі подій?

Підпишіться на нашу розсилку