Адаптери

Фільтрувати
Адаптер Zirka-61 (довгий) (АД1)
8 500 грн
Адаптер Zirka-105 Zirka-41 Нева та аналоги (АД2)
8 150 грн
Адаптер (довгий) (без коліс) (АД4)
6 620 грн
Адаптер (короткий) (без коліс) (АД5)
6 290 грн

Адаптери для мотоблока виробництва «Крючков»

Механізація процесів в сільському господарстві щодня ​​рухається вперед. Уже важко уявити роботу в полі або на дачній ділянці без використання мототрактора або мотоблока. За останні десять років мотоблоки отримали настільки велику популярність, що використання цієї техніки стало вже зовсім звичайною справою. Але конструктивні особливості мотоблока впливають на комфорт і можливості при роботі з ним – деяке причіпне обладнання просто неможливо використовувати безпосередньо з цим тяговим агрегатом. Спеціально для вирішення таких завдань підприємство «Крючков» розробило спеціальний пристрій – задній адаптер для мотоблока, який суттєво розширить функціонал та можливості вашої техніки.

Сьогодні купити надійний задній адаптер для мотоблока цілком реально, для цього просто необхідно звернутися до наших менеджерів, номери телефонів вказані в нижній частині сайту та в розділі «Контакти».

Призначення заднього адаптера для мотоблока

Задній адаптер до мотоблока – це пристрій, який в першу чергу дозволить працювати сидячи, а також дасть можливість використовувати навісне обладнання з широкою колісною базою і великою довжиною. Наприклад, овочеві сівалки, часникосаджалки, обприскувачі та інше.

Конструкція і критерії вибору адаптера для мотоблока

Адаптер складається з рами з сидінням та важелів управління підйомом і опусканням навісного обладнання. Рама адаптера встановлена ​​на пневматичні колеса з регульованою шириною колії. Для роботи потрібно приєднати адаптер до заднього причіпного вузла мотоблока за допомогою передньої частини зчіпки.

Підприємство «Крючков» виготовляє дві моделі адаптерів, для підключення до мотоблоків з двигунами водяного і повітряного охолодження. Основна відмінність полягає в довжині дишла. Адаптер, довжина дишла якого становить 950 мм, вважається коротким, використовується для установки на повітряні мотоблоки. Для водяних мотоблоків передбачений задній адаптер з довжиною дишла 1130 мм. Причіпний вузол адаптера на підшипниках.

Раму або дишло виготовлено з профільної труби перерізом 60 × 30 мм, товщина стінки сталевого профілю – 3 мм.

Основа сидіння виготовлена ​​з профільної труби 25 × 25 мм з товщиною стінки 2,5 мм. Накладки для спинки і сидіння дерев'яні, з поролоновою підкладкою, покриті штучної шкірою.

Для виготовлення стійки колеса використовується профільна труба перерізом 50 × 30 мм, товщина стінки – 3 мм, а для виготовлення балки – профільна труба перерізом 60 × 40 мм, товщина стінки – 4 мм. Конструкція цих елементів дозволяє відрегулювати висоту дорожнього просвіту і ширину колії.

Ширина колії регулюється в межах 670-970 мм, а висота – 920-1070 мм (до верхнього краю спинки).

Код Товару
Найменування у прайсі
Агрегатування
Загальна довжина, мм
Вага, кг
АД1
Адаптер (довгий)
Важкі мотоблоки, Zirka-61
1505
35
АД2
Адаптер (короткий)
Мотоблоки з двигуном повітряного охолодження, Zirka-105
1325
3

Задній адаптер для мотоблока має два пневматичних колеса діаметром 400 мм.

Встановивши адаптер на мотоблок, ви зможете користуватися причіпним обладнанням, яке було несумісне з мотоблоком раніше, наприклад, обприскувачем або механічними граблями. Також конструкція адаптера для мотоблока дозволяє працювати з різноманітним навісним обладнанням, яке ви використовували раніше. Задня частина рами адаптера має пластину, до якої прикручується задня частина зчіпки або інші кріплення. Регулювання положення знаряддя, його підйому і опускання, здійснюється завдяки ручці і педалі, а фіксація – за допомогою важеля зліва.

Адаптер для мотоблока – зручний пристрій для розширення функціональних можливостей тягового агрегату. Також використання заднього адаптера з мотоблоком дозволяє працювати більш комфортно, зменшується навантаження на руки і спину. Більш того, немає необхідності постійно бігти за мотоблоком. Адаптер – відмінний вибір для будь-якого фермера, який має свою земельну ділянку і мотоблок.

У тих, хто планує купити задній адаптер для мотоблока, може виникнути ряд питань.

  1. Чи підходить адаптер до мого мотоблока?
  2. Як вибрати передню частину зчіпки?
  3. Як замовити і оплатити адаптер для мотоблока?
  4. Яка ціна заднього адаптера для мотоблока?

Зв'язавшись із нашими менеджерами, ви зможете отримати необхідну консультацію та відповіді на всі ваші запитання. Замовлення можна оформити в телефонному режимі або в одному з наших інтернет-магазинів.

Доставка техніки і навісного обладнання виробництва «Крючков» можлива в будь-який населений пункт України. Перевезення здійснюється через поштові служби Ін Тайм, Делівері та Нова Пошта. Також доступний варіант самовивозу зі складу виробника в Полтаві.