Снігоприбирачі

Фільтрувати
Знято з виробництва
Снігоприбирач Zirka-61 (СП1)
9 570 грн
Знято з виробництва
Снігоприбирач Нева (СП2)
9 570 грн
Знято з виробництва
Снігоприбирач Zirka-105 (СП3)
11 210 грн
Знято з виробництва
Снігоприбирач Weima (СП4)
9 930 грн

Мотоблок в Україні зміг завоювати довіру не тільки приватних фермерів, а й комунальних служб. Незаперечною перевагою цього тягового агрегату є його маневреність і прохідність. Поряд з цим фактом виділяється можливість використання широкого асортименту навісного та причіпного обладнання, а також різних знарядь для виконання сільськогосподарських завдань. Але коли приходить зимовий період, і, здавалося б, всі роботи в полі закінчені, актуальним стає питання прибирання снігу. Саме тоді в господарстві дуже стане в пригоді снігоприбирач для мотоблока.

«Крючков» виготовляє шнекові снігоприбирачі для мотоблоків з двигуном водяного охолодження, а також для мотоблоків «Нева».

Якщо ви шукаєте, де в наш час купити якісний снігоприбирач за доступною ціною, то ви звернулися за адресою!

Що потрібно знати про снігоприбирач

Найчастіше шнекові снігоприбирачі для мотоблока складаються з таких основних елементів:

  • сталевий корпус;
  • шнек;
  • патрубок (через який відбувається викид снігу);
  • система приводу (яка приводить в дію шнековий механізм);
  • причіпний пристрій (для водяних мотоблоків, таких як «Зірка», «Кентавр», «Булат», «Форте», «Добриня» і т. д.).

Снігоприбирачі, вироблені компанією «Крючков», допоможуть вам прибрати як сніг, який щойно випав, так і вже залежаний. Викид здійснюється через патрубок, поворот якого можна відрегулювати, і це ніяк не позначиться на якості роботи механізму. Дальність викиду залежить від того, який сніг ви прибираєте, а також від оборотів шнекового механізму, які безпосередньо регулюються вашим мотоблоком.

Якщо ви шукайте якість, яка перевірена роками, вам необхідно терміново купити техніку для прибирання снігу для мотоблока, або ж ви просто хочете отримати консультацію про міні-сільгосптехніку «Крючков» – зверніться до наших кваліфікованих фахівців. Замовлення можна оформити з менеджером по телефону або на одному з наших інтернет-магазинів.

Завдяки тому, що ми постійно вдосконалюємо і модернізуємо нашу техніку, «Крючков» по праву вважається кращим виробником навісного та причіпного обладнання для мотоблоків і мототракторів в Україні. Ми завжди відкриті до ваших відгуків, зауважень і побажань, що стосуються обладнання.

Доставка техніки виробництва «Крючков» можлива в будь-який населений пункт України. Перевезення здійснюється через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» та «Нова Пошта». Також можливий варіант самовивозу зі складу виробника.