Подрібнювачі гілок

Фільтрувати
Подрібнювач гілок для мотоблока, двостороння заточка ДР7
23 050 грн
Подрібнювач гілок для мототрактора з двосторонньою заточкою ДР8
23 050 грн
Подрібнювач гілок на електричний двигун двостороння заточка ДР9
21 450 грн
Подрібнювач гілок для мінітрактора двостороння заточка ДР10
23 760 грн
Подрібнювач гілок під бензиновий двигун ДР11
23 050 грн
Подрібнювач гілок на мінітрактор із односторонньою заточкою ножів ДР14
24 240 грн
Подрібнювач гілок до електричного двигуна одностороння заточка ДР15
21 920 грн
Знято з виробництва
Подрібнювач гілок під бензиновий двигун одностороння заточка ДР16
23 490 грн
Подрібнювач гілок для мотоблока  з односторонньою заточкою ДР17
23 490 грн
Подрібнювач гілок для мототрактора одностороння заточка ДР18
23 490 грн
Знято з виробництва
Щепоріз без двигуна ДР19
14 160 грн

Подрібнювачі гілок виробництва ПП «Крючков» призначені для використання в побутових умовах - заготівлі дров шляхом подрібнення гілок. Полегшують і прискорюють трудомісткий, тривалий процес подрібнення гілок, а при комплектації конусом механізується також процес розколювання дров.

Головним робочим вузлом будь-якої моделі є серцевина. Вона складається з таких конструктивних елементів:

  • зварений корпус;
  • система шестерень;
  • вали;
  • комплект ножів.

Подрібнювач гілок працює за таким принципом: механізм приводу активізує вали, вони обертаються в різні боки, зводять леза попарно, в результаті відбувається розріз волокнистої структури гілки з двох сторін. Максимальна товщина подрібнюваної деревини – 50 мм. На виході виходять відрізки довжиною 110-120 мм.

За необхідності є можливість придбати окремо тільки серцевину.

Класифікація подрібнювачів стосовно привідного агрегату

Залежно від привідного механізму на вибір пропонуються наступні варіанти: подрібнювач гілок для мотоблока, мототрактора або мінітрактора. Якщо необхідно працювати в умовах, віддалених від діючої електромережі, рекомендуємо купити подрібнювач гілок із приводом від бензинового двигуна. Для стаціонарної роботи підійде подрібнювач гілок із приводом від електродвигуна.

Вибір подрібнювача гілок за типом ножів

Наше підприємство виготовляє і продає подрібнювачі гілок із двома типами ріжучих елементів – ножів:

  • одностороння заточка;
  • двостороння заточка.

Ножі з двостороннім заточуванням виготовлені зі сталі 45, не проходять термообробку. Леза сходяться встик, забезпечуючи швидкий рівний розріз навіть дрібних гілок. Подрібнювач гілок з таким типом ножів підійде тим, хто працює зі свіжозрізаною деревиною.

Односторонньо заточені ножі рекомендуються для рубки сухої деревини. Вони також виготовлені зі сталі 45, термічно оброблені. Леза сходяться одне на одне. Модель, яка оснащена такими ножами, може не подрібнювати тонкі гілки (менше 1 см в діаметрі).

3 причини купити подрібнювач виробництва «Крючков»

Являючись виробником представленого обладнання, ми дбаємо про якість продукції, використовуємо надійні матеріали, тестуємо готові вироби. Подрібнювачі гілок нашого виробництва вже тривалий час присутні на ринку і за цей час пройшли випробування в реальних умовах. Виявлено всі недоробки, характерні для новинок. Конструкція перевірена часом!

Ми не тільки пропонуємо подрібнювачі гілок високої якості, але і розробили адекватну цінову політику. Вибравши нас в якості постачальника, ви можете купити подрібнювач гілок в Україні на вигідних умовах і з оперативною доставкою.

Широкий вибір моделей дозволяє підібрати підходящий варіант на індивідуальний запит покупця. Лінійка обладнання виробника «Крючков» представлена ​​моделями з різними типами приводу. Який би подрібнювач гілок ви не вибрали, ціна і якість вас порадують.


Вопросы о категории Подрібнювачі гілок