Печі

Фільтрувати
Знято з виробництва
Піч дров’яна Ракета 500 (ПЧ14)
1 260 грн
Піч дров’яна Ракета 700 (ПЧ15)
1 880 грн
Піч буржуйка ПБ-16 (ПЧ20)
2 250 грн
Піч буржуйка ПБ-40 (ПЧ21)
3 330 грн
Піч буржуйка ПБ-60 (ПЧ22)
4 170 грн
Піч буржуйка ПБ-20 (ПЧ23)
1 830 грн
Піч дров’яна Ракета 600 (ПЧ24)
1 200 грн
Піч буржуйка ПБ-10 (ПЧ25)
1 260 грн
Піч дров’яна Ракета 300 (ПЧ26)
640 грн
Труба на димохід (ПЧд1)
330 грн
Шиберна засувка (ПЧд2)
240 грн
Дефлектор-підставка (ПЧд3)
120 грн

Сучасний світ опалювальних систем і печей для приготування їжі налічує безліч форм, видів і варіантів для створення комфортних умов. Кожен з бажаючих придбати піч зможе знайти різні моделі по типу підключення і дизайну. Однак незмінним лідером залишаються дров'яні печі. Якщо порівняти вартість газу та електроенергії, можливості підключення і встановлення, стає зрозуміло, що саме цей тип печей допоможе більш економно опалити приміщення або послужити для приготування їжі.

«Крючков» виготовляє кілька моделей опалювальних дров'яних печей. Вони відрізняються формою, типом завантаження і розміром. Також ми розробили піч для приготування їжі в польових умовах.

Завдяки постійному удосконаленню техніка українського виробника «Крючков» (Полтава) по праву вважається кращою в Україні.

Купивши дров'яну піч нашого виробництва, ви отримуєте можливість створити теплу і комфортну атмосферу в своєму гаражі, оранжереї, на дачі і навіть в туристичному поході!

Як правильно вибрати піч

Купуючи дров'яну піч, спочатку необхідно визначити розміри і об'єм приміщення, в якому плануєте установку. Далі потрібно розглянути варіанти завантаження дров – горизонтальний або вертикальний. Також не варто забувати про техніку безпеки і правильно підготувати місце для встановлення обладнання. Ми не рекомендуємо використовувати дров'яні опалювальні печі в житлових приміщеннях, але вони відмінно покажуть себе, якщо необхідно обігрівати теплицю або оранжерею. Дров'яні печі виробництва «Крючков» працюють за принципом буржуйки.

Серед наших розробок ви зможете знайти дров'яну піч типу «ПД» з горизонтальним завантаженням дров різного об'єму. Вона відмінно підходить для полін довжиною 35-40 см. Ці печі виготовляються з топкою на 40, 60 і 80 літрів, у варіантах «стандарт» і «економ». Деякі з них оснащені знімною кришкою (конфоркою), яка дозволить готувати їжу на відкритому вогні. Також ми виготовляємо печі тривалого горіння «Свіча», які мають вертикальне завантаження паливного матеріалу. Ці печі виготовляються в декількох варіантах. Якщо ж вам необхідно розігріти їжу або закип'ятити воду в умовах походу або відпочинку на природі, вам відмінно підійде піч типу «Ракета», яка виготовляється нами в двох моделях – «Ракета-500» і «Ракета-700».

Купити дров'яну піч виробництва «Крючков», а також отримати детальну консультацію ви зможете, звернувшись до наших менеджерів. Оформити замовлення можна по телефону або в наших інтернет-магазинах.

Доставляємо продукцію в усі населені пункти України через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» і «Нова Пошта». Також можливий варіант самовивозу.