Ходозменшувач

Фільтрувати
Зменшувач ходу Zirka-105 (ЗХ1)
6 450 грн
Зменшувач ходу Zirka-135 (ЗХ2)
6 450 грн
Зменшувач ходу редукторний (дизель) (ЗХ4)
9 620 грн
Зменшувач ходу редукторний (бензиновий) (ЗХ5)
9 620 грн
Зменшувач ходу ремінний (ЗХ6)
3 530 грн

Мотоблок – зручний, потужний і практичний агрегат, проте якісне виконання деяких сільськогосподарських робіт просто неможливо без додаткового обладнання. Всі додаткові знаряддя називають навісним обладнанням. Але, крім навісних знарядь, бувають необхідні спеціальні комплектуючі, які дозволяють розширити технічні можливості мотоблока. Одним із таких пристроїв є зменшувач ходу.

Ходозменшувач допоможе поліпшити керованість мотоблока, особливо в тому випадку, коли він просто тікає і ви не встигаєте за ним. Таке зустрічається у всіх власників легких мотоблоків з двигуном повітряного охолодження при проведенні сільськогосподарських робіт.

Наша компанія, «Крючков» (Полтава), виготовляє два види ходозменшувача, які можуть використовуватись для мотоблоків з двигуном повітряного охолодження. А саме: ланцюговий і редукторний. У кожному з цих двох видів ви знайдете модифікації для дизельних і бензинових моделей. Якщо ви не шукаєте, де купити надійний ходозменшувач для свого мотоблока, та ще й за розумною ціною, – звертайтеся до нас!

Як вибрати ходозменшувач для мотоблока

Перед тим як купити зменшувач ходу для мотоблока, необхідно зрозуміти, який саме вам потрібен – ланцюговий чи редукторний (шестеренчастий).

Ланцюговий ходозменшувач прикручується до мотоблока, на його вали встановлюються колеса, і зменшення відбувається за допомогою зміни співвідношення на зірочках. Це досить простий і практичний варіант.

Редукторний, або шестеренчастий, являє собою комплект шестерень і валів і механізму перемикання, які зібрані в сталевому корпусі. Ходозменшувач встановлюється між коробкою передач і двигуном, після чого складає єдину систему з мотоблоком.

Редукторний зменшувач ходу для мотоблока – більш функціональний і вдосконалений варіант механізму для зниження швидкості руху. Але варто звернути увагу на те, що використання цієї моделі ходозменшувача знижує оберти вала відбору потужності, тому одночасне його використання з перехідником і роторною косаркою неможливе, чого не скажеш про ланцюгову модель.

Далі необхідно звернути увагу на декілька параметрів, що стосуються мотоблока, а саме: потужність мотоблока, тип двигуна (дизель або бензин), вал редуктора мотоблока. Порівнявши ці дані з характеристиками ходозменшувача, ви зможете визначитися. Також допомогти у виборі ходозменшувача до мотоблока зможуть наші кваліфіковані менеджери. Звернувшись до них по телефону, ви завжди отримаєте консультацію та рекомендації щодо вибору того чи іншого виробу.

Якщо ви хочете отримати якість за адекватну ціну, терміново купити ходозменшувач безпосередньо у виробника або просто отримати консультацію з міні-сільгосптехніки «Крючков» – звертайтеся до нас. Замовлення можна оформити через менеджера по телефону.

Завдяки тому, що ми постійно вдосконалюємо і модернізуємо нашу техніку, «Крючков» по ​​праву вважається кращим виробником навісного та причіпного обладнання для мотоблоків і мототракторів в Україні. Ми завжди відкриті для ваших відгуків, зауважень і побажань, що стосуються обладнання.

Доставка техніки виробництва «Крючков» можлива в будь-який населений пункт України. Перевезення здійснюється через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» та «Нова Пошта». Також можливий варіант самовивозу зі складу в місті Полтава.