Культиватори

Фільтрувати
Культиватор Їжак (комплект) (КУ6)
8 340 грн
Культиватор Їжак (секція) (КУ7)
3 480 грн
Культиватор Їжак (полегшений) (КУ10)
3 260 грн
Знято з виробництва
Універсальний міжрядний культиватор (причіпне 3 точки) (КУ11)
18 010 грн
Мульчер для мотоблока заднього підключення (КУ12)
15 960 грн
Мульчер для мотоблока переднього підключення (КУ13)
15 600 грн
Знято з виробництва
Універсальний міжрядний культиватор (причіпне 1 точка) (КУ14)
18 990 грн
Знято з виробництва
Універсальний міжрядковий культиватор (КУ16)
9 790 грн
Знято з виробництва
Культиватор універсальний міжрядний 3-секційній (прічіпне 1 точка) (КУ17)
12 460 грн
Знято з виробництва
Культиватор універсальний міжрядний 5-секційний (причіпне 3 точки) базова комплектакція L=2000 мм (КУ18)
13 740 грн
Культиватор «Їжак» економ (комплект) (КУ19)
6 940 грн
Культиватор «Їжак» економ (секція) (КУ20)
2 790 грн

Культиватори допомагають стежити за станом ґрунту після посіву чи посадки рослин, а також на етапі появи сходів. Справа в тому, що на початковому етапі розвитку рослин не можна допускати ущільнення ґрунту й активного розвитку бур'янів. З цією метою проводиться розпушування та прополювання міжрядь, підтримується правильна форма гребеня шляхом культивації ґрунту. Для виконання перерахованих видів робіт застосовують навісне обладнання різних типів. Підприємство «Крючков» виготовляє декілька видів сільськогосподарських знарядь, що дозволяють виконувати ці операції.

Підприємство «Крючков» у Полтаві - надійний постачальник культиваторів

Завдяки нашому сайту і мережі партнерів ви маєте можливість купити культиватор до мотоблока, мототрактора і мінітрактора. Надійність та довговічність розроблених моделей підтверджено тривалими випробуваннями на етапі розробки і в реальних умовах на городах та польових ділянках.

Переваги наших культиваторів:

  • широка сфера застосування;

  • тривалий термін експлуатації;

  • висока продуктивність;

  • доступна ціна.

Типи культиваторів за конструкцією:

  • міжрядковий;

  • «Їжак»;

  • мульчер до мотоблока;

  • для суцільного обробітку.

Культиватори для обробітку міжрядь

Обладнання розроблене для використання з мото- та мінітракторами. До модельного ряду входять вироби за артикулами: КУ11, КУ14, КУ16, КУ17 та КУ18. Перелічені зразки варто купувати для механізації догляду за міжряддями часнику та інших культур, схожих з часником за агротехнікою вирощування.

Завдяки продуманим конструктивним рішенням міжрядний культиватор цього типу ефективно обробляє ґрунт. Вузли кріплення знарядь передбачають їхню заміну або зміну.

Щоб купити культиватор виробництва “Крючков”, звертайтеся за вказаними в розділі «Контакти» номерами телефонів до наших менеджерів, вони підкажуть, як підібрати потрібну модель.

 

Культиватори типу «Їжак»

Культиватори типу «Їжак» представлені на нашому сайті моделями: КУ6, КУ7, КУ10, КУ19 та КУ20. Модельний ряд побудований таким чином, щоб задовольнити вимоги різних покупців. Наприклад, модель КУ10 призначена для середніх та важких мотоблоків, а також мототракторів, виготовлених на їх базі.

 

Високу продуктивність має двосторонній культиватор «Їжак» для мотоблока. Він культивує два ряди одночасно, допомагає максимально спростити і прискорити трудомісткий процес догляду за овочевими культурами. Використовується з важкими мотоблоками і мототракторами. Крім традиційного розпушування і прополювання, культиватор «Їжак» можна застосовувати для прополювання і підгортання картоплі.

Двосторонні моделі мають артикули КУ6 (класична версія) та КУ19 (полегшений, економ-варіант). Якщо вам потрібно купити культиватор, що складається з однієї секції, шукайте в каталозі вироби з артикулами КУ7 (класична версія) та КУ20 (економ-варіант).

 

Перед тим як придбати культиватор типу «Їжак», врахуйте, що ефективність роботи підвищується зі зростанням робочої швидкості.

Мульчер для мотоблока - ще один різновид культиватора

Мульчер призначений для поверхневого обробітку ґрунту. На відміну від інших моделей він має активну конструкцію, в основі якої - обертовий вал з ножами. Мульчер дозволяє ефективно подрібнювати траву, дрібні зарості, гілки чагарників після обрізки. Подрібнені залишки утворюють на поверхні ґрунту шар, що мульчує, перешкоджає втраті вологи.

Який культиватор купити для суцільного обробітку ґрунту?

Культиватори для передпосівної обробки ґрунту в нашому каталозі представлені двома моделями:

  • Культиватор суцільного обробітку (причіпне, 3 точки), (КУ22).

  • Культиватор суцільного обробітку (причіпне, 1 точка), (КУ21).

Ці моделі мають схожу конструкцію, та відрізняються типом причіпного вузла. КУ21 розроблений для використання із серійними мототракторами, одноточковий причіпний вузол. КУ22 - культиватор до мінітрактора, має триточковий причіпний вузол.