Культиватори

Фільтрувати

Після посіву чи посадки рослин, а також на етапі появи сходів необхідно активно стежити за станом ґрунту. Не можна допускати його ущільнення і активного розвитку бур'янів. З цією метою проводиться розпушування та прополювання міжрядь, підтримується правильна форма гребеня шляхом культивації ґрунту. Для виконання перерахованих видів робіт застосовуються культиватори різних типів. Підприємство «Крючков» виготовляє ряд сільськогосподарських знарядь, які дозволяють виконувати ці операції.

Культиватори виробництва «Крючков»

За допомогою нашого сайту і мережі партнерів ви маєте можливість купити культиватори до мотоблоків, мототракторів і мінітракторів. Надійність і довговічність розроблених моделей підтверджено тривалими випробуваннями на етапі розробки і в реальних умовах на городах і польових ділянках.

На нашому сайті представлені культиватори наступних типів:

  • «Їжак» двосторонній (КУ6);
  • «Їжак» полегшений односторонній (КУ10);
  • культиватор для часнику 4-рядний (КУ11).

Переваги культиваторів виробництва «Крючков»:

  • широка область застосування;
  • тривалий термін експлуатації;
  • висока продуктивність;
  • доступна ціна.

Особливості культиваторів типу «Їжак»

Конструкція культиватора суцільнозварна і складається зі стійки, осі і рухомої робочої частини конусоподібної форми. Рухома частина встановлена ​​на підшипниках. Якщо ціна культиватора КУ6 здається занадто високою, ви можете купити культиватор «Їжак полегшений» (КУ10). Він призначений для обробки малих ділянок і вимагає меншого тягового зусилля.

Високу продуктивність має двосторонній культиватор «Їжак» для мотоблока. Він культивує два ряди одночасно, допомагає максимально спростити і прискорити трудомісткий процес догляду за овочевими культурами. Використовується з важкими мотоблоками і мототракторами. Крім традиційного розпушування і прополки, культиватор «Їжак» для мотоблока можна застосовувати для прополки і підгортання картоплі.

Важливою перевагою культиваторів цього типу є регулювання таких робочих параметрів, як:

  • глибина розпушування (за допомогою отворів на стійці);
  • ширина міжряддя (шляхом пересування стійки по рамі).

Культиватор для часнику

Обладнання розроблене для використання з міні-тракторами, які оснащені триточковою навісною системою. Модель КУ11 слід купити для механізації догляду за міжряддями часнику та інших культур, схожих з часником по агротехніці вирощування.

Завдяки продуманим конструктивним рішенням агрегат ефективно виконує культивацію. Вузли кріплення знарядь передбачають їхню заміну або зміну. Функціонал культиватора розширюється після встановлення обприскувача оригінальної конструкції.

Покупка культиватора КУ11 дозволить швидко і ефективно проводити догляд за ділянками з посадженим часником.

Звертайтеся до наших менеджерів за вказаними в розділі «Контакти» номерами телефонів, вони підкажуть, як підібрати та купити культиватор.