Сантехнічний трос

Фільтрувати
Трос 7 мм сантехнічний Бухта (ціна за 1 м без ручки, без обпресування)
120 грн
Трос 10 мм сантехнічний Бухта (ціна за 1 м без ручки, без обпресування)
150 грн
Трос 14 мм сантехнічний Бухта (ціна за 1 м без ручки, без обпресування)
200 грн
Трос 18 мм сантехнічний Бухта (ціна за 1 м без ручки, без обпресування)
240 грн
Накінечник (сантехнічний трос)
100 грн
Ручка (сантехнічний трос)
210 грн


Сантехнічний трос використовується для очищення водопровідних, каналізаційних, зливних труб, а також труб котлів та бойлерів. Крім перерахованого вище, трос діаметром 14 мм, який ще називають гнучким валом, використовують як еластичну муфту для приводу вібраційних і шліфувальних машин.

ПП Крючков виготовляє його за оригінальною методикою на навивальному верстаті, шляхом багатошарової навивки пружинного дроту на сталеве осердя. Матеріал дроту і осердя – конструкційна ресорно-пружинна сталь 70. Механічні властивості сталі 70 і висока щільність навивки забезпечують виробу необхідну гнучкість і зносостійкість. Технологічні можливості нашого обладнання дозволяють виготовляти сантехнічний трос діаметром 7, 10, 14 і 18 мм.

Сантехнічний трос, за бажанням замовника, поставляють в бухтах або у вигляді готового до використання виробу. Готовий виріб – сантехнічний трос на кінцевих частинах обжатий наконечниками і укомплектований z-подібною рукояткою. Рукоятка необхідна для провертання під час роботи. Провертання допомагає проходити вигини труби і сприяє якісній очистці. Для установки рукоятки на кінцеву частину сантехнічного троса ставлять наконечник. У вільній частині наконечника просвердлений отвір і нарізана різьба, в яку вкручується тримач ручки.