Обприскувачі

Фільтрувати
Знято з виробництва
Обприскувач 150 л з насосом (без причіпного) (ОП7)
18 440 грн

Обприскувач для мотоблока і мототрактора

Догляд за ділянкою неможливий без внесення добрив, засобів боротьби з комахами і хворобами рослин. Цей трудомісткий і дуже важливий процес складно здійснити без обприскувача. Їхні власники можуть забезпечити ретельну обробку рослин. Обприскувачі та пристрої для внесення добрив виробництва «Крючков» відмінно підійдуть власникам мотоблоків і мототракторів, але не варто забувати, що для підключення причіпного обприскувача до мотоблока необхідні адаптер і мотопомпа. Завдяки постійному удосконаленню, техніка українського виробника «Крючков» (Полтава) по праву вважається кращою в Україні.

Купивши обприскувач для саду нашого виробництва, ви отримуєте можливість повноцінно і самостійно доглядати за своєю ділянкою.

Як вибрати обприскувач

Купуючи садовий обприскувач, необхідно орієнтуватися на площу ділянки, тип внесених хімічних розчинів і варіант підключення.

Модельний ряд наших садових обприскувачів можна розділити на:

  • обприскувачі для мотоблока;
  • обприскувачі для мототрактора.

Мотоблочний обприскувач підключається за допомогою адаптера і приводиться в дію від мотопомпи (купується і встановлюється окремо).

Обприскувач для мототрактора має в комплекті центробіжний насос і спеціальну платформу для його встановлення. Цей варіант набагато дешевший і доступніший, ніж монтаж і налаштування сторонньої мотопомпи.

Також одним із критеріїв є обсяг бака обприскувача. Наші моделі оснащені трьома видами баків: 85 л, 150 л, 250 л.

Садові обприскувачі виробництва «Крючков» мають можливість регулювання висоти і ширини колії, підняття і опускання штанг (висота при піднятих штангах становить 2,4 м, при опущених – 3,5 м). У комплекті є всі необхідні форсунки і сполучні трубки.

Останнім часом причіпні садові обприскувачі користуються великою популярністю серед фермерів – власників мотоблоків і мототракторів. Вони стануть незамінними помічниками як для садівника-любителя, так і для досвідченого фермера.

Купити садовий обприскувач виробництва «Крючков», а також отримати детальну консультацію ви можете, звернувшись до наших менеджерів.

Доставка проводиться в усі населені пункти України і здійснюється через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» і «Нова Пошта». Також можливий самовивіз товару.