Підгортачі

Фільтрувати
Підгортач регулюємий Стріла (культив. економ) (ПД1)
780 грн
Підгортач регулюємий Стріла-2 (мотокультиватор) (ПД2)
980 грн
Підгортач регулюємий Стріла-2 (мотоблок) (ПД3)
1 000 грн
Підгортач дисковий d=360 регулюємий (універсальний) + зчіпка подвійна (ПД6)
2 030 грн
Підгортач дисковий d=390 (до мотоблоків) (ПД7)
2 210 грн
Підгортач-пропольник d=360 (економ) (ПД9)
2 910 грн
Підгортач дисковий d=360 (до мотоблоків) (ПД10)
1 900 грн
Підгортач-пропольник на базі сцепок КСР-2 (ПД11)
5 700 грн
Підгортач регулюємий "Стріла 3" (посилений) (ПД12)
1 140 грн

Окучник або підгортач – це  популярне навісне обладнання, яке зазвичай застосовується при вирощуванні картоплі. Воно призначене для додання грядкам гребенеподібної форми. Під час підгортання нижні частини стебел покриваються ґрунтом. Це особливо необхідно для бульб картоплі, які можуть розташовуватися на поверхні і під впливом сонця втрачають корисніі властивості. «Крючков» виробляє різні типи обладнання для підгортання. У каталозі нашого сайту ви можете вибрати і купити стрілоподібний і дисковий окучники для мотоблоків і мототракторів.

Види окучників

Велику популярність у картоплярів придбали стрілоподібні окучники. У модельному ряду нашого виробництва представлені три моделі:

  • окучник регульований «Стріла-1» для культиватора, економ (ПД-1). Найдоступніший за ціною варіант. Спрощена конструкція: ПД-1 не має регульованої п'яти. Агрегатується з мотоблоком і мотокультиватором;
  • окучник регульований «Стріла-2» для мотокультиватора (ПД-2). Призначений для використання з мотокультиваторами і мотоблоками;
  • окучник регульований «Стріла-2» для мотоблока (ПД-3). Посилений стріловидний підгортач. Призначений для агрегатування з важкими мотоблоками і мототракторами. За допомогою подвійної зчіпки можна використовувати пару окучників.

Регульований окучник типу «стріла» конструктивно являє собою пару дзеркальних відображень видозміненого плуга, жорстко з'єднаних між собою.

Перевагою цього виробу є невисока ціна і широка область застосування. Наприклад, його можна використовувати не тільки для підгортання, а й для формування борозн при посадці або посіві і подальшому закладенні насіння в ґрунт.

До недоліків слід віднести невеликий діапазон регулювання по ширині і високі вимоги до тягових характеристиках мотоблока або культиватора.

Більшості перерахованих вище недоліків позбавлені дискові окучники. Знаряддя подібної конструкції широко застосовуються в різних сільськогосподарських машинах. Кругла форма і сферичний профіль в комплексі з вузлом кочення на підшипниках забезпечують невисокі вимоги до тягових характеристиках. На нашому сайті є можливість замовити і купити дискові підгортачі парами або у вигляді готових комплектів. За необхідності підбирається індивідуальний комплект. Як приклад можна привести окучник-пропольник на базі зчіпок КСР.

Критерії вибору підгортачів

При виборі підгортачів потрібно звернути увагу на:

  • максимальну ширину міжрядь (у стріловидних вона обмежена);
  • діаметр дисків (він впливає на обсяг привалювання ґрунту).

На нашому сайті ви можете купити підгортач для мотоблока і мотокультиватора від виробника. Всі моделі представлені в каталозі. Наші менеджери проведуть грамотну консультацію і допоможуть підібрати оптимальний для вас варіант. За номерами телефону, вказаними на сайті, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями і отримати докладну інформацію. Для вашої зручності ми створили форму заявки на зворотний дзвінок, скористайтеся нею, і ми вам передзвонимо.


Вопросы о категории Підгортачі