Часникокопалки

Фільтрувати
Часникокопалка до мотоблока (ЧК1)
6 570 грн
Знято з виробництва
Часникокопалка до мінітрактора (ЧК2)
11 900 грн
Знято з виробництва
Часникокопалка для мінітрактора (без кузова) (ЧК3)
9 730 грн

Для прибирання часнику, особливо якщо посадки займають великі площі, буде потрібна часникокопалка. Копалки для часнику є частиною лінійки техніки для вирощування цибулинних культур. На нашому виробництві, «Крючков», виготовляються часникокопалки під мотоблок і мінітрактор.

Область застосування часникокопалок

Копалки для часнику виробництва «Крючков» можливо застосовувати при збиранні як овочевих цибулевих культур (цибуля, часник), так і квіткових цибулевих культур зі схожими умовами вирощування.

Конструктивні особливості часникокопалок

Наше підприємство виготовляє навісне обладнання для різних типів мінісільгосптехніки. На період написання цієї статті в каталозі нашого сайту можна знайти наступні вироби:

  • часникокопалка для мотоблока і мототрактора;
  • часникокопалка для мінітракторів.

Копалка часнику ЧК1 агрегатується з важким мотоблоком і мототрактором і може підкопувати два рядки одночасно. Приводиться в дію завдяки пасовій передачі від шківа мотоблока. Одноточковий причіпний пристрій входить в комплект, що забезпечує регулювання кута і висоти розташування часникокопалки щодо мотоблока або мототрактора.

На відміну від неї, ЧК2 агрегатується з мінітракторами, які оснащені триточковою навісною системою і валом відбору потужності. Часникокопалка приводиться в дію завдяки карданному валу. Для використання цієї копалки часник необхідно садити стрічковим способом, по чотири рядка в стрічці. Також дана модель оснащена відкидним кузовом, який можливо комплектувати ящиками для збору часнику.

Як вибрати і купити копалку для часнику

При виборі часникокопалки необхідно звернути увагу на:

  • тягові характеристики техніки;
  • тип причіпного пристрою;
  • площу посадки;
  • глибину посадки і ширину міжряддя;
  • особливості вирощування цибулевих культур.

Аналіз різної інформації на сайті допоможе купити часникокопалку для мінітрактора або мотоблока з оптимальними характеристиками. Наші менеджери завжди зможуть надати вам необхідну консультацію. За номерами телефону, вказаним на сайті, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями і отримати докладну інформацію. Для вашої зручності була створена форма зворотного зв'язку. Скористайтеся нею – і ми вам передзвонимо.

Ми гарантуємо оперативну доставку навісного обладнання для мотоблоків по всій території України. Вартість такої послуги уточнюйте у менеджерів.


Вопросы о категории Часникокопалки