Граблі

Фільтрувати
Граблі механічні до мотоблока (ГР1)
9 410 грн
Граблі механічні (до мототрактора) (ГР2)
10 600 грн
Граблі механічні Сонечко-2р. (ГР3)
10 280 грн
Граблі механічні Сонечко-3р. (ГР4)
14 300 грн
Граблі механічні «Сонечко» 3-р. (причіпне 3 точки) (ГР5)
14 810 грн
Граблі механічні «Сонечко» 4-р. (причіпне 3 точки) (ГР6)
18 140 грн
Граблі механічні (причіпне 3 точки) (ГР7)
19 640 грн

Механічні граблі до мототрактора і мотоблока стануть корисним помічником фермерам в період сінокосу. Вони допомагають згрібати скошену траву, а також ворушити її для поліпшення якості заготовленого сіна.

У нас ви зможете купити граблі двох типів: механічні («Гребінь») і типу «Сонечко». Механічні діляться на мотоблочні і мототракторні, а граблі-ворушилки навісні в свою чергу поділяються на двоколісні і триколісні. Вони мають різну конструкцію і область застосування.

Граблі механічні

ГР-1. Ця модель використовується з мотоблоками. Для експлуатації обладнання необхідний адаптер. Радимо купити граблі для мотоблока типу «Гребінь» для швидкого і якісного згрібання свіжоскошеної трави і сіна у валки.

Конструктивні особливості моделі:

  • рама виконана зі сталевого куточка;
  • металеві пружини встановлені по всій довжині рами;
  • приєднувальний вузол оснащений талрепом і педаллю із пружинною тягою;
  • важіль управління навісною системою.

Граблі агрегатуються зі стійками коліс адаптера і поперечною балкою, фіксуються хомутами і болтовими з'єднаннями. Щоб встановити робоче положення, граблі опускають. Управління здійснюється за допомогою важеля.

Для заготівлі сіна на невеликих ділянках доцільно купити механічні граблі для мотоблока, ціна яких цілком доступна більшості зацікавлених покупців.

ГР-2. Модель рекомендується придбати і використовувати з мототракторами. Конструкція практично аналогічна ГР-1. Відмінності:

  • наявність опорних коліс;
  • особливості зчіпки: рама підключається до приєднувального вузла з кріпильної пластиною зі стандартним для мототракторів елементом зчеплення;
  • налаштування навіски здійснюється за допомогою важеля заднього підйомного механізму сільгоспагрегату.

Обидві моделі мають розбірну конструкцію, що полегшує транспортування і зберігання обладнання. Поставляються в частково розібраному вигляді. Підготувати граблі до роботи нескладно навіть початківцю.

Навісні грабарки «Сонечко»

Купивши ворушилки, ви зможете не тільки згрібати скошену або висушену траву, але і ворушити її для кращого просушування.

ГР-3. Грабарка «Сонечко» агрегатується з мотоблоками і мототракторами. Для підключення до мотоблока необхідно купити адаптер. Конструктивні вузли:

  • Г-подібна рама зі сталевого профілю зі ступицями на кінцевих точках;
  • два колеса зі спицями. Легке обертання коліс забезпечують шарикопідшипники, які встановлені в ступицях (по 2 шт.);
  • причіпний вузол виконаний з металевого профілю, оснащений стандартною кріпильною пластиною для агрегатування передньої частини зчіпки під пружину. Пружина потрібна, щоб граблі могли копіювати рельєф.

ГР-4. Плануєте заготівлю сіна на корм тваринам? Тоді рекомендуємо купити граблі-ворушилки до мототрактора. Триколісна гребка відрізняється від двоколісної конструкцією рами. Вона виготовлена ​​зі сталевої труби круглого перерізу і складається з двох рухомих частин – основної та підрамника. Приєднувальний вузол має дві пружини для копіювання рельєфу.

Хочете швидко і ефективно заготовлювати сіно? Пропонуємо купити граблі навісні виробництва ПП Крючков. Ми працюємо в інтересах роздрібних і оптових покупців усієї території України. Для оперативного оформлення замовлення звертайтесь до наших менеджерів за номерами телефонів, вказаними в розділі «Контакти» на сайті.