Причепи

Фільтрувати
Причіп невідкидний 1000 × 1250 на колесах автомобіля Жигулі (ВЗ1)
9 840 грн
Причіп відкидний 1215 × 1650 економ Ж/К (б/к) ВЗ 4 (ВЗ4)
13 570 грн
Причіп відкидний 1215 × 1650 під колеса автомобіля Жигулі (без сидіння) (ВЗ9)
10 880 грн
Причіп невідкидний 1000 × 1250 на колесах автомобіля Жигулі (знімні вузли коліс) (ВЗ11)
10 330 грн

Причепи (Візки)

У наш час практично кожному фермеру потрібен причіп для мотоблока. Цей пристрій допоможе перевезти з поля зібраний урожай, доставити на поле потрібне навісне обладнання, перевезти заготовлені сіно і дрова. Способів застосування причепа в господарстві у хорошого фермера знайдеться безліч, але залишається одне питання – де знайти якісний візок? Ми допоможемо вам впоратися з цим завданням!

Наше підприємство, «Крючков», виготовляє кілька моделей причепів для мотоблока, які підійдуть як для водяного мотоблока, так і для повітряного. Також ми виробляємо модель причепа для мототрактора.

Сьогодні купити надійний причіп цілком реально, для цього треба просто звернутися до нас!

Критерії вибору причепа

Основними критеріями вибору причепа для мотоблока є його габаритні розміри і вантажопідйомність. У нас ви зможете купити причіп розмірами 1000 × 1250 мм або ж 1215 × 1650 мм. Причепи виробництва «Крючков» мають вантажопідйомність до 200 і 350 кг відповідно. Ступиці причепа передбачають встановлення Жигулівського колеса. Також на всіх причепах до мотоблока виробництва «Крючков» установлені дискові гальма, за винятком причепа до мототрактора.

Для вас на вибір також доступні варіанти самоскидних і несамоскидних причепів (у всіх цих моделей задній борт відкидний). З огляду на всі ваші потреби ми створили причіп із подвійним сидінням і додатковим ящиком для інструменту та іншого інвентарю.

Якщо у вас з'явилася необхідність купити причіп для мотоблока або мототрактора, або ви потребуєте інформації про продукцію «Крючков» – звертайтеся до наших менеджерів. Замовлення можна оформити в телефонному режимі або на одному з наших інтернет-магазинів.

Завдяки тому, що «Крючков» постійно займається вдосконаленням продукції, яка виготовляється на нашому підприємстві, ми по праву вважаємося кращими виробниками навісного та причіпного обладнання в Україні. Ми завжди відкриті до ваших відгуків, зауважень і побажань, що стосуються обладнання.

Доставка техніки виробництва «Крючков» можлива в будь-який населений пункт України. Перевезення здійснюється через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» та «Нова Пошта». Також можливий варіант самовивозу зі складу виробника.