Плуги

Фільтрувати
Плуг-2 (для мотокультиватора) (ПЛ2) (захват 14,5 см)
1 140 грн
Плуг для мотоблока (ПЛ3) (захват 17,5 см)
1 250 грн
Плуг до мототрактора (ПЛ4) (захват 30 см)
4 600 грн
Знято з виробництва
Плуг двокорпусний до мінітрактора (ПЛ5) (захват 51,5 см)
12 320 грн
Плуг до мототрактора з гідравлікою (ПЛ6) (захват 25 см)
6 080 грн
Плуг 2х корпусний до мототрактора (ПЛ7) (захват 30 см)
5 980 грн
Плуг для мотоблока Zirka-61 (опорне колесо, довга рама) (захват 20 см) (ПЛ8)
4 110 грн
Плуг для мотоблока Zirka-61 (опорне колесо, коротка рама), (ПЛ9) (захват 20 см)
3 980 грн
Плуг для мотоблока Zirka-105 (опорне колесо, коротка рама), (ПЛ10) (захват 20 см)
3 630 грн
Плуг однокорпусний для мінітрактора (опорне колесо, причіпне 3 точки), (ПЛ11) (захват 25 см)
5 300 грн

Плуг для мотоблока, мінітрактора

Важко уявити сучасного фермера, який не має в своєму арсеналі різних сільськогосподарських знарядь. З давніх часів і до сьогоднішнього дня плуг є одним з основних знарядь для обробки землі. Напевно, кожен власник мотоблока або мототрактора не з чуток знає, як важливо вибрати якісний виріб. Є велика кількість параметрів, крім ціни, на які обов'язково потрібно звернути увагу при покупці. На перший погляд це досить простий пристрій, але для правильної роботи з ним потрібні певні навички та вміння відрегулювати це знаряддя. Кожен, хто бажає купити плуг, обов'язково знайде його у нас та отримає якісну консультацію стосовно оптимального підбору під ваш тяговий агрегат.

«Крючков» виготовляє кілька моделей плугів. Серед них ви зможете знайти однокорпусні плуги і двокорпусні плуги. У модельний ряд входить плуг для мотоблока, плуг для культиватора, а також плуг для мототрактора і плуг для мінітрактора. Завдяки постійному удосконаленню техніка українського виробника «Крючков» (Полтава) по праву вважається кращою в Україні.

Купивши плуг виробництва «Крючков», ви отримаєте по-справжньому ефективне знаряддя для обробки землі.

Як вибрати плуг

Перш ніж купити плуг необхідно чітко розуміти параметри вузла тягового агрегату і тип агрегатора з яким буде використовуватися навісне обладнання. При виборі плуга, важливо враховувати товщину і ширину стійки, так як моделі на мотокультиватор і мотоблок сильно відрізняються за цими параметрам.Основним відмінністю плугів на мотокультиватор і на мотоблок - є товщина і ширина стійки.

В асортименті нашого виробництва ви зможете знайти три типи моделей: плуг для мототрактора з гідравлікою, плуг для мотоблока і 2-х корпусний плуг. Додатково на сайті представлений важкий плуг для міні-тракторів Т-25.

Кожна модель плуга, будь вона для міні-трактора або для мототрактора, розроблена з урахуванням класичних креслень цих конструкцій. Перш ніж запустити масове виробництво наше підприємство перевіряє вироби шляхом польових випробувань і подальшої доробки в КБ нашого підприємства.

Якщо у вас виникло бажання купити плуг для мотоблока або плуг для мінітрактора виробництва «Крючков», а також отримати якісну консультацію стосовно продукції, необхідно звернутися до наших менеджерів (номери телефонів вказані на сайті). Для оформлення замовлення ви можете зателефонувати або звернутися в наші інтернет-магазини.

Доставка продукції можлива в будь-який населений пункт країни. Здійснюється через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» і «Нова Пошта». Також можливий варіант самовивозу зі складу виробника.


Вопросы о категории Плуги