Плуги

Фільтрувати

Плуг для мотоблока, мінітрактора

Важко уявити сучасного фермера, який не має в своєму арсеналі різних сільськогосподарських знарядь. З давніх часів і до сьогоднішнього дня плуг є одним з основних знарядь для обробки землі. Напевно, кожен власник мотоблока або мототрактора не з чуток знає, як важливо вибрати якісний виріб. Є велика кількість параметрів, крім ціни, на які обов'язково потрібно звернути увагу при покупці. На перший погляд це досить простий пристрій, але для правильної роботи з ним потрібні певні навички та вміння відрегулювати це знаряддя. Кожен, хто бажає купити плуг, обов'язково знайде його у нас та отримає якісну консультацію стосовно оптимального підбору під ваш тяговий агрегат.

«Крючков» виготовляє кілька моделей плугів. Серед них ви зможете знайти однокорпусні і двокорпусні. У модельний ряд входить плуг для мотоблока, плуг для культиватора, а також плуг для мототрактора і плуг для мінітрактора. Завдяки постійному удосконаленню техніка українського виробника «Крючков» (Полтава) по праву вважається кращою в Україні.

Купивши плуг виробництва «Крючков», ви отримаєте по-справжньому ефективне знаряддя для обробки землі.

Як вибрати плуг

Купити плуг досить просто, але спочатку необхідно з'ясувати, з яким тяговим агрегатом ви будете його використовувати, а також параметри причіпного вузла цього тягового агрегату. Якщо говорити про плуги на мотоблок або плуги на мотокультиватор, основною відмінністю є ширина і товщина стійки.

Серед наших плугів для мототрактора ви знайдете три моделі: плуг для мототрактора, плуг для мототрактора з гідравлікою і двокорпусний плуг. Також в нашому арсеналі є важкий плуг для мінітракторів типу Т-25. Всі знаряддя для мототрактора і мінітрактора були розроблені на основі класичної конструкції. Наші вироби обов'язково проходять якісні польові випробування і неодноразово піддаються доопрацюванню в конструкторському бюро, перш ніж надійдуть у серійне виробництво.

Якщо у вас виникло бажання купити плуг для мотоблока або плуг для мінітрактора виробництва «Крючков», а також отримати якісну консультацію стосовно продукції, необхідно звернутися до наших менеджерів (номери телефонів вказані на сайті). Для оформлення замовлення ви можете зателефонувати або звернутися в наші інтернет-магазини.

Доставка продукції можлива в будь-який населений пункт країни. Здійснюється через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» і «Нова Пошта». Також можливий варіант самовивозу зі складу виробника.