Плоскоріз

Фільтрувати
Плоскоріз П320 (КУ1)
940 грн
Плоскоріз П700 (КУ3)
840 грн
Плоскоріз потрійний (КУ4)
1 050 грн
Плоскоріз-розрихлювач (КУ5)
1 480 грн
Плоскоріз 2-рядний з опорними колесами (КУ8)
5 600 грн
Плоскоріз 2-рядний без опорних коліс (КУ9)
5 130 грн

Плоскоріз – це навісне обладнання до мотоблока, мототрактора, мінітрактора для прополки і розпушування поверхневого шару ґрунту. Застосовується для міжрядного та суцільного обробітку. Залежно від кількості використовуваних плоскорізів, під'єднання до техніки відбувається через одинарну, подвійну або потрійну зчіпку.

Плоскорізи виробництва «Крючков»

Наше підприємство виготовляє знаряддя наступних типів

  1. П-320 і П-400. Плоскорізи підходять до мотокультиваторів і мотоблоків. Для підключення необхідна регульована або подвійна зчіпка. Конструкція суцільнозварна, складається зі стійки і двох заточених ножів. Ширина захоплення 320 і 400 мм відповідно. Ці пропольники доцільно купити для обробки міжрядь будь-яких овочевих культур і прополки ґрунту на невеликих площах.
  2. П-700. Мотоблочний плоскоріз з шириною захвату 700 мм. Конструкція аналогічна з попередніми варіантами. Відмінність полягає в великих розмірах і вазі обладнання. У базовій комплектації передбачений один плоскоріз, який підключається до мотоблока за допомогою одинарної зчіпки. Радимо купити плоскоріз для мотоблока П-700 для обробки широких міжрядь, наприклад, кукурудзи.
  3. Потрійний плоскоріз досить універсальний, тому його розумно придбати і використовувати для обробки ділянок з будь-якою схемою посіву. Він дозволяє прополювати три міжряддя одночасно. Складається з двох плоскорізів П-240 і одного П-320. Модель призначена для використання з мотоблоками або мототракторами. Для підключення потрібна потрійна зчіпка і передня частина одинарної зчіпки.
  4. Дворядний плоскоріз підходить для мотоблоків з водяним типом охолодження двигуна і мототракторів. Допомагає підготувати ґрунт до посівів і посадок, а також прополоти городні культури в період їхньої вегетації. Модель можна купити з опорно-приводними колесами чи без них.
  5. Плоскоріз-розпушувач – практичне і ефективне знаряддя, призначене для підрізання бур'янів і подрібнення ґрунтових грудок. Робочі органи – пропольник-стріла і комплект дискових борон. Прикріплюється до тягових агрегатів різної потужності. Вибір підходящої зчіпки залежить від кількості використовуваних знарядь. Щоб обробляти одночасно два паралельних міжряддя, потрібно купити два плоскорізи-розпушувачі, подвійну та одинарну зчіпку.

Характерною особливістю пропольників є можливість регулювання робочих параметрів:

  • глибина занурення. Регулюється за допомогою отворів на стійці;
  • ширина міжряддя. Вузли кріплення плоскорізів на рамі можуть рухатись, тому легко виставляється оптимальна відстань;
  • кут атаки з землею. Налаштування здійснюється за допомогою талрепа на зчепленні.

Якщо вам необхідно купити плоскоріз, звертайтеся до наших менеджерів за детальною інформацією. Актуальні номери телефонів вказані в розділі «Контакти». Ми працюємо в інтересах споживачів по всій території України, доставляємо замовлення в будь-який населений пункт.