Борони

Фільтрувати
Роторна борона S24 (РБ1)
2 460 грн
Роторна борона Zirka-105 (РБ2)
3 410 грн
Роторна борона Нева та аналоги (РБ3)
3 540 грн
Зубова борона (РБ4)
2 280 грн
Новинка
Роторна борона Zirka-105, укорочена (РБ5)
2 700 грн

Боронування ділянки проводять на завершальному етапі підготовки ґрунту до саджання. Полегшити і спростити цей процес допомагає борона до мотоблока або мото- чи мінітрактора. Борона подрібнює великі грудки ґрунту, руйнує поверхневу кірку, знищує сходи бур'янів.

На нашому сайті ви зможете купити борони до мотоблока, ціна яких доступна більшості зацікавлених споживачів, підприємство-виробник – «Крючков». У чинному асортименті представлені борони до мотоблоків, мототракторів та мінітракторів двох типів:

  • зубові;
  • ротаційні.

Зубова модель підключається до мінітракторів або мотоблоків за допомогою навісної рами. Для стабілізації поглиблення на нерівній поверхні потрібно додаткове обтяжування. Ми рекомендуємо купити зубову борону для обробітку польових ділянок і городів з легкою і середньою структурою ґрунту. Вона розпушує ґрунт на глибину до 100 мм, подрібнює грудки, вирівнює поверхню.

Відмінні результати показує роторна борона для мотоблока, придбати яку ви можете на нашому сайті. Вона виконує обробку важких ґрунтів. Встановлюється секціями на привідний вал мотоблока. Пристрій якісно розпушує землю на глибину до 70 мм, підрізає і перемелює сходи бур'янів. Ротаційну модель також використовують під час осінньої оранки сидератів.