Дровокол

Фільтрувати
Знято з виробництва
Основа гвинтового дровокола для мотоблока
4 100 грн
Основа гвинтового дровокола для електродвигуна
4 350 грн

Дровоколи виробництва «Крючков» призначені для заготівлі дров у побутових умовах. Наше підприємство виготовляє найбільш практичний і популярний на сучасному ринку гвинтовий дровокол, ціна якого доступна більшості зацікавлених споживачів. Моделі, виготовлені на його базі, продуктивні і зручні в роботі, ефективно виконують покладені на них функції.

Ми виробляємо конусні дровоколи з кількома видами приводу:

  • від мотоблока;
  • від мототрактора;
  • від електродвигуна;
  • від двигуна внутрішнього згоряння.

Головний робочий вузол дровокола – гвинтовий конус з різьбою. Наше підприємство виготовляє його в двох типорозмірах: зовнішнім діаметром 65 і 80 мм.

Конусні дровоколи виробництва «Крючков» (Полтава) легко і швидко розколюють деревину. Принцип дії для всіх моделей один: колун обертається, вкручується в колоду і розколює її. Фізичні зусилля людини потрібні лише для подачі поліна і збирання розколотих дров.

Дровокол гвинтовий конусний під мотоблок і мототрактор має однакову конструкцію і механізм приводу. Відмінність полягає лише в причіпному вузлі.

Купуючи електричний гвинтовий дровокол, необхідно враховувати, що він приводиться в дію від трифазної мережі напругою 380 В і електродвигуна потужністю від 4 кВт (1500 обертів).

Рама універсального конусного дровокола розроблена з можливістю використання в якості приводу двигунів різних типів. Конструктивна особливість – понижуючий редуктор із шестернями, що дозволяє знизити швидкість обертання конуса, збільшуючи момент оберту, тобто робоче зусилля. Це подовжує термін експлуатації обладнання і зменшує вимоги до потужності приводного агрегату.

На нашому сайті ви можете придбати конусний дровокол, купити окремо гвинтовий колун та інші допоміжні запчастини. Оптовим покупцям та інтернет-магазинам пропонуємо вигідні умови співпраці.


Вопросы о категории Дровокол