Фрези

Фільтрувати
Фреза S=24 мм (ФР5 )
3 100 грн
Фреза Zirka-105 і аналоги (5 секцій) (ФР6)
3 870 грн
Фреза Нева (5 секцій) (ФР11)
3 870 грн
Ножі для фрез (185 мм) (ФР12)
140 грн
Ножі для фрез (Z-105) (ФР13)
140 грн

Якісна фреза для мотоблока і культиватора – це запорука правильної обробки ґрунту, а значить, хорошого врожаю. З більшістю мотоблоків фреза йде в комплекті. Адже це основний інструмент для культивації або фрезерування земельної ділянки. Однак якість заводських грунтофрез часто дуже низька, метал крихкий, болтові з'єднання ненадійні, крім цього, не завжди фрези мають необхідні робочі властивості. Тому дуже важливо купити фрезу для мотоблока належної якості і з потрібними характеристиками.

Фрези для мотоблока «гусячі лапки»

Фрези, що входять в комплект мотоблока, не завжди зручні в роботі і мають такі недоліки:

  • сильна вібрація і коливання фрези;
  • підвищене навантаження на оператора.

Цих недоліків можна уникнути, якщо купити фрезу «гусячі лапки». Таке знаряддя відмінно показало себе на всіх типах ґрунту. Його власники дають хорошу характеристику цьому обладнанню.

Переваги використання мотоблочної фрези «гусячі лапки»:

  1. Грунтофреза складається з декількох секцій. Виходячи з потужності силового агрегату, власник самостійно визначає ширину культивації, не обмежуючись базовою.
  2. Завдяки спеціальній конструкції фреза «гусячі лапки» може обробляти різні типи ґрунту.
  3. Комплектується втулками різного діаметру, що дозволяє використовувати фрези з більшістю мотоблоків і культиваторів «Нева», Pubert, Zirka, «Кентавр» і т. д.
  4. Істотно знижується загальне навантаження на агрегат і його редуктор.
  5. Полегшується керованість.
  6. Суцільнозварна конструкція забезпечує високу міцність і надійність.
  7. У більшості випадків достатньо купити тільки «гусячі лапки» і відмовитися від застосування плуга.

Нижче наведена таблиця основних характеристик різних модифікацій суцільнозварних грунтофрези.

Мотоблок- Мотокультиватор
Pubert
(3 секції)Zirka-105 та аналоги(4 секції)Zirka-105 та аналоги(5 секції)«Нева» та аналоги(5 секції)«Нева» та аналоги(4 секції)
Діаметр втулки, мм
25,5

30,530,5
Діаметр шестигранника, мм

3232

Довжина (втулки, шестигранника), мм
4060604343
Діаметр фрези, мм
330370370410410
Довжина фрези, мм
260390500470365
Вага, кг
1616202016

«Крючков» є безпосереднім виробником, наша продукція відповідає високим вимогам і запитам клієнтів. Якісні зварювальні з'єднання і міцний метал забезпечують виробам тривалий термін експлуатації і високу продуктивність роботи.

Для прихильників класичних знарядь, які зазвичай йдуть в комплекті з мотоблоком, ми пропонуємо купити ножі для фрез мотоблока. Вони знадобляться при ремонті.

Дізнатися ціну на фрезу для мотоблока або культиватора можна, зв'язавшись з нашими співробітниками. У них же можете замовити і купити потрібне навісне обладнання для мінісільгосптехніки. Пам'ятайте, що краще один раз купити «правильне» навісне обладнання, ніж придбати неякісну навіску і міняти її кожен сезон.