Двигуни

Фільтрувати
Знято з виробництва
Двигун бензиновий Weima BT170F-s
4 840 грн
Двигун бензиновий Forte F210G
5 200 грн
Знято з виробництва
Двигун бензиновий Viper 170F
4 720 грн

Мотоблок для більшості фермерів і фермерських господарств, від малого до великого, став надійним помічником. Але, як і будь-який інший пристрій, двигун для мотоблока або іншої техніки може потребувати заміни. Це може бути пов'язано з поломкою старого мотора або рішенням збільшити потужність агрегату. У такому випадку вам необхідно купити мотор. До вибору нового двигуна для мотоблока слід підходити дуже відповідально. Ціна двигуна для мотоблока не завжди є основним критерієм вибору.

Так уже сталося, що ми живемо в епоху механізації та моторизації господарства, кількість ручної праці істотно скорочується з кожним днем. Купити дизельний або бензиновий двигун — завжди правильне рішення, адже сфер його застосування сила-силенна.

На нашому сайті ви можете купити двигун для мотоблока, що також можна буде використовувати й для інших агрегатів, таких як: подрібнювачі, дроворуби, щіпорізи, обприскувачі тощо.

Причиною покупки може бути не тільки бажання механізувати якийсь процес, а й банальна поломка або заміна старого двигуна на тому ж мотоблоці. Перш ніж купувати мотор, варто мінімально розібратися з класифікацією, характеристиками та основними відмінностями.

Якщо говорити про класифікацію, мотори умовно можна розділити на дві великі групи: дизельні та бензинові.

  • Дизельні двигуни вважають більш економними у порівнянні з бензиновими моделями. Також вони характеризуються високою тягою на низьких оборотах, відповідно, мають високу потужність. Дизельні двигуни не бояться великих перепадів температури, експлуатації в умовах підвищеної складності та навантаження.
  • Бензинові двигуни мають високий запас надійності й міцності, здатні розвивати дуже високі швидкості. Також мотори, що працюють на бензині, часто мають ряд спеціальних датчиків, як, наприклад, датчик рівня масла.

Крім того, дизельні та бензинові мотори до мотоблока або іншої техніки розділяють згідно з типом запуску.

  • Ручний тип запуску. Усе стає зрозуміло з назви. Найчастіше такі двигуни мають не дуже високу потужність і вартість.
  • Електричний тип запуску. Мотори з таким типом запуску більш сучасні й зручні в плані експлуатації. Для його запуску досить просто повернути ключ у системі запалювання.

Комбінований тип запуску. Напевно, найбільш вдалий і надійний варіант, оскільки він поєднує в собі два попередні. А надійність обумовлена можливістю провести стандартний ручний запуск у разі неможливості запустити за допомогою ключа.

Також важливими параметрами під час вибору та покупки двигуна на мотоблок є система охолодження (повітряна або водяна), об'єм двигуна і виробник цього обладнання. Не останню роль, звичайно ж, відіграє ціна двигуна на мотоблок.

Заміна старого двигуна на новий — процес, що з одного боку може викликати негатив, адже потрібно виділити додаткові кошти на покупку нового агрегату, але водночас у нас ви зможете вибрати модель, що буде не тільки вам по кишені й вписуватиметься в бюджет, але вже перевірена тисячами щасливих власників.

Ми працюємо з такими брендами як «Кентавр» (Kentavr), «Форте» (Forte), «Вейма» (Weima). Саме ці двигуни пройшли багаторазові випробування на різноманітній техніці нашого виробництва — ми впевнені в них на всі 100%.

Якщо ви хочете купити новий двигун до мотоблока або ж встановити його, наприклад, на подрібнювач гілок або дроворуб, до переваг покупки саме у нас можна віднести можливість виготовлення шківа для конкретної моделі.

В оригінальній комплектації двигун не має шківа. Крім того, кожна модель має індивідуальні розміри та параметри привідного валу, шпонки й шпонкової канавки, що може ускладнити процес використання.

Хочете дізнатися, яка ціна двигуна або купити мотор на мотоблок, звертайтеся до наших менеджерів — отримаєте повноцінну консультацію.

Ми можемо доставити необхідний мотор у будь-який населений пункт України. Також можливий варіант самовивозу зі складу виробництва. На всі двигуни надається гарантія, що діє по всій території України. Сервісні центри компаній-представників можна знайти майже у кожному населеному пункті.


Вопросы о категории Двигуни