Грунтозачепи

Фільтрувати
Колеса з грунтозачепами 340х110 (Pubert) (без втулки) (KO2)
1 240 грн
Колеса з грунтозачепами 380х150 (Zirka-105) (без втулки) (KO10)
1 560 грн
Колеса з грунтозачепами 450х110 (без втулки) (KO16)
1 910 грн
Колеса з грунтозачепами 450х150 (Zirka-105) (без втулки) (KO17)
2 280 грн
Колеса з грунтозачепами 560х130 (Zirka-105, Зубр) (без втулки) (KO20)
2 600 грн
Колеса з грунтозачепами 600х180 (Зубр) (без втулки) (KO22)
3 420 грн
Обтяжувачі універсальні (КО30)
950 грн
Колеса з грунтозачепами (600 х 110) («Зубр») (без втулки) (KO31)
2 570 грн

Гумові колеса з базової комплектації мотоблока служать для пересування по асфальтованих і грунтових дорогах. Для польових робіт розумно замінити їх металевими колесами – грунтозачепами. грунтозачепи обтяжують мотоблок, роблять його більш стійким і маневреним, забезпечують хороше зчеплення з грунтом, що дозволяє використовувати різне навісне обладнання. Їх застосування допомагає не тільки розширити функціональність тягового агрегату, але і підвищити ефективність виконуваних робіт на вологих і важких грунтах.

Конструкція грунтозачепів для мотоблока

грунтозачепи мають суцільнозварну конструкцію, складаються з двох або трьох сталевих кілець, пластин-шипів і диска, до якого кріпиться піввісь. Для універсальних моделей необхідно додатково купувати піввісь або переставляти їх із заводських коліс. грунтозачепи під конкретну модель мотоблока виготовляють з привареною піввіссю (втулкою).

Радимо купити додаткові ступиці (півосі), оскільки кожен раз знімати їх непрактично.

Завдяки негустому малюнку на протекторі шипи не забиваються землею і забезпечують рівний і впевнений хід техніки. При необхідності на них встановлюють обважнювачі. Це дозволяє ще більше збільшити вагу сільгоспагрегату, посилити його тягову здатність.

Грунтозачепи виробництва ПП Крючков

Наше підприємство випускає грунтозачепи під мотоблоки «Нева», Zirka, Viking, «Техас», а також мотокультиватори DaiShin, Pubert. Крім спеціальних моделей, розроблені універсальні, без втулки, які сумісні з усіма мотоблоками. Ми продаємо якісні ґрунтозачепи, ціна яких доступна більшості зацікавлених споживачів. Лінійка виробів представлена ​​широким діапазоном типорозмірів. В асортименті моделі діаметром 280-700 мм, шириною 110-200 мм.

Вибір залежить не тільки від класу техніки. Перед тим як купити ґрунтозачепи для мотоблока, потрібно визначитися зі спектром робіт, які плануєте виконувати. Це відіграє роль при виборі діаметра сталевих коліс.

При використанні ґрунтозачепів більших, ніж базові колеса, збільшується кліренс мотоблока, що актуально при підгортанні картоплі. Колеса меншого діаметру дозволяють незначно знизити швидкість, цією особливістю можна скористатися при оранці або посадці картоплі.

Краще купити універсальні грунтозачепи

Вибравши універсальні металеві колеса, необхідно підібрати піввісь. Вони можуть бути з круглою або шестигранною втулкою (підбираються під форму вала редуктора), простими і диференціальними. Для мотоблоків, не оснащених розблокуванням піввосей, рекомендуємо вибирати диференціальні ступиці, оскільки вони полегшують і спрощують розвороти. За допомогою у виборі підходящої моделі звертайтеся до наших менеджерів (номера телефонів вказані на сайті).