Каток, аератор

Фільтрувати
Каток садовий (КА1)
2 910 грн
Аератор (КА2)
1 820 грн
Новинка
Каток садовий (розбірний) (КА3)
3 050 грн

Каток і аератор – основне обладнання для посіву газону та догляду за ним. Крім цього, каток застосовується для прикочування грунту перед посівом дрібних сортів насіння або післяпосівних робіт. Незважаючи на таку широку сферу застосування, зазвичай рішення купити садовий каток приймають ті, хто планує зайнятися вирощуванням газону. Через кілька років після посіву газону виникає необхідність аерації. Для цього необхідно купити садовий аератор. Каток нашого виробництва може бути укомплектований аератором в момент продажу, але при необхідності можна купити садовий аератор окремо пізніше.

Переваги садового катка і аератора виробництва «Крючков»:

  1. Валик катка виготовлений із листової сталі, всередині він порожній. Каток має невелику вагу і його легко транспортувати на місце проведення робіт. Для баласту використовують пісок, який засипають в валик через спеціальний отвір.
  2. Вага катка для газону без піску всього 16,5 кг.
  3. Наявність на рамі ножа для очищення садового катка від налиплого ґрунту полегшує роботу.
  4. Конструкція 2 в 1: каток для прикочування і аератор садовий. Коли газон готовий і радує вас свіжістю і ароматом зелених трав, приходить час купити садовий аератор і інструмент по догляду за кореневою системою. В процесі росту газонної трави дуже інтенсивним є розвиток та  розростання кореневої системи. Як наслідок, ґрунт виснажується, а волога і кисень практично не надходять. З цього моменту газон вимагає догляду – аерації. Аерація являє собою проколювання ґрунту і створення каналів, через які волога, кисень і поживні речовини потрапляють в прикореневу зону. Аерацію можна проводити за допомогою спеціальної насадки на садовий каток – аератора. Аератор монтується на каток, рукоятку при цьому знімати не потрібно. Аератор для газону має 47 штирів по 80 мм довжиною, які роблять отвори в ґрунті на необхідну глибину.
  5. Оптимальний розмір. Довжина валика 500 мм, діаметр 400 мм, об’єм 56 л. Це дозволяє істотно збільшити робочу вагу. При цьому габаритні розміри дозволяють працювати в обмеженому просторі.

Садовий каток можна купити в Україні

Наше підприємство, «Крючков», є безпосереднім виробником садових катків і аераторів в Україні. Підприємство гарантує високу якість і доступну ціну на свою продукцію. Ми здійснюємо роздрібний продаж і оптові поставки навісного обладнання, і, звичайно, у нас можна не тільки купити каток садовий для газону, а й іншу міні-сільгосптехніку.

Для придбання продукції нашого виробництва або отримання інформації про ціну садового катка телефонуйте нашим менеджерам.


Вопросы о категории Каток, аератор