Картоплекопач

Фільтрувати
Картоплекопач універсальний (КК1)
1 020 грн
Картоплекопач для мотокультиватора (КК2)
930 грн
Картоплекопач для мотоблока (КК3)
1 060 грн
Картоплекопач для мотоблока посилений (КК4)
1 350 грн
Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий Zirka-61 (КК8)
7 870 грн
Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий Zirka-105 (КК9)
8 750 грн
Картоплекопач вібраційній транспортерний (КК10)
12 920 грн
Картоплекопач вібраційний транспортерний під мототрактор з гідравлікою (Скаут) (КК11)
13 410 грн
Картоплекопач вібраційний 2х ексцентриковий під мототрактор з гідравлікою (Скаут) (КК13)
8 350 грн
Знято з виробництва
Картоплекопач мінітракторний (КК14)
24 860 грн
Картоплекопач вібраційний Мотор Січ з валом привода (КК15)
9 190 грн
Картоплекопач вібраційний Мотор Січ (КК16)
8 070 грн

Одним із головних напрямків діяльності підприємства «Крючков» є виробництво навісного обладнання для повного циклу вирощування, обробки та збирання врожаю картоплі. З метою полегшення і прискорення збору врожаю розроблена лінійка картоплекопачів. Механізація збирання коренеплодів доцільна як на невеликому городі, так і на великій ділянці, тому власникам міні-сільгосптехніки, а також всім зацікавленим споживачам пропонуємо детально ознайомитися з нашим асортиментом.

Види картоплекопачів

Ми виготовляємо картоплекопачі для мотокультиваторів, мотоблоків, мототракторов і мінітракторів. Зверніть увагу, що купити картоплекопалку можна не тільки для викопування картоплі, але і для збирання інших коренеплодів, наприклад, буряка, часнику, цибулі. Перерахуємо види копалок.

  1. Віялові картоплекопачі вважаються обладнанням початкового рівня. Використовуються з мотокультиваторами і мотоблоками на площах до 50 соток. Приєднуються до техніки за допомогою одинарної регульованої зчіпки. Для застосування з мототрактором, зібраним на базі мотоблока, рекомендуємо купити картоплекопалку посилену, КК-4.

За конструкцією цей картоплекопач максимально простий, але незважаючи на це, допомагає зібрати більше 85% врожаю, а також не вимагає збирання гички, що значно економить час.

2. Для механізованої обробки площ до двох гектарів радимо купити вібраційний картоплекопач. Він ефективно справляється з легкими і важкими ґрунтами, які не засмічені камінням. Перед використанням грохотного картоплекопача необхідно підготувати ділянку – прибрати бадилля, бур'яни. Важлива вимога до ґрунту – вологість не більше 30%.

Грохотний картоплекопач сумісний з різними типами мотоблоків потужністю від 7 к. с. Приводиться в дію від валу відбору потужності або від шківа через ремінну передачу. У нас ви можете купити картоплекопалку до мотоблоків «Зірка-105», «Зірка-61», «Нева» і їх аналогів.

Ми виготовляємо одно- і двоексцентрикові модифікації. Переваги двоексцентрикового картоплекопача стосуються змін грохоту. По-перше, збільшені розміри решета забезпечують краще очищення бульб. По-друге, грохот приводиться в дію додатковим ексцентриком, тому вібраційний вплив на мотоблок буде суттєво зменшуватися і керувати ним стане набагато комфортніше.

3. Для обробітку площ до 5 гектарів за допомогою мототрактора або мінітрактора рекомендуємо купити транспортерну картоплекопалку, ціна якої хоч і вища, але витрати швидко окупаються в умовах масштабного вирощування картоплі. Особливістю такої картоплекопалки є дбайливе очищення коренеплодів від гички і ґрунту на транспортерній стрічці. Стрічка рухається плавно, без вібрації, що сприяє якісній очистці викопаних бульб. Транспортерна картоплекопалка для мінітрактора стане відмінним помічником фермера, який вирощує картоплю для реалізації і піклується про його товарний вигляді.

Роздрібний і оптовий продаж картоплекопачів в Україні

Купити картоплекопач – значить механізувати трудомісткий процес викопування картоплі, зберегти здоров'я і час. Ми працюємо в інтересах споживача, по всій Україні сформована наша дилерська мережа. «Крючков» доставляє свою продукцію в будь-який населений пункт. Крім продажу обладнання в роздріб, підприємство здійснює оптові поставки навісного обладнання в країни СНД. При ремонті, в нашому магазині додатково ви зможете купити деталі на картоплекопач будь-якої моделі.


Вопросы о категории Картоплекопач