Картоплесаджалки

Фільтрувати

В Україні мотоблоки та навісне обладнання по праву займають своє місце в агротехніці. Все більше жителів сільських регіонів користуються засобами механізації, так як міні-сільгосптехніка відносно недорога і проста у використанні. Посадка картоплі – один з найбільш трудомістких процесів, який можна механізувати і полегшити, задіявши міні-сільгосптехніку. Наше підприємство, «Крючков», розробило і випускає широкий спектр обладнання для посадки картоплі.

Як вибрати картоплесаджалку

Найпростіший і доступний пристрій з тих, які ми виготовляємо – це комплект для посадки картоплі. Даний комплект складається з трьох вузлів:

  • рама з поворотним механізмом;
  • сошник для нарізки грядки;
  • два дискових підгортачі для засипання картоплі.

Принцип роботи комплекту для посадки картоплі наступний: сошник нарізає борозни, бульби поміщають в землю вручну, потім необхідно задіяти дискові окучники. Для цього необхідно просто повернути інструменти на поворотному механізмі.

Плюсами комплекту для посадки картоплі є простота і надійність конструкції, а також невисока ціна. Купити комплект для посадки картоплі під силу кожному власнику мотоблока. До недоліків відноситься те, що процес посадки проходить в три етапи.

Другий тип виробів, які можна купити на нашому сайті – це стрічкові і ланцюгові картоплесаджалки. Вони практично однакові по конструкції, відрізняються тільки типом транспортера і обсягом бункера. Це може бути ланцюг з ложечками або стрічка з кільцями. Картоплесаджалки виправдовують себе при роботі з середніми і важкими мотоблоками на великих площах. Перелічимо основні вузли картоплесаджалки цього типу:

  • бункер для картоплі;
  • сошник;
  • дискові окучники;
  • опорні колеса-ґрунтозачепи.

Дана картоплесаджалка здійснює посадку картоплі за один прохід. Сошник нарізає борозну, картопля з бункера надходить в шахту за допомогою транспортера, і окучники присипають бульби грунтом. В дію механізм посадки приводиться від коліс-ґрунтозачепів. З процесом посадки може впоратися одна людина.

Для мототракторів і мінітракторів наше підприємство виробляє одно- і дворядну картоплесаджалку. Ці моделі відрізняються збільшеною місткістю бункера. Обсяг одного бункера становить 60 літрів. При виборі дворядної картоплесаджалки важливо розрахувати схему посадки і врахувати колію трактора.

Плюсом бункерних картоплесаджалок для мотоблоків і мінітракторів є висока продуктивність за рахунок посадки картоплі на двох рядках за один прохід. До мінусів потрібно віднести вартість бункерних картоплесаджалок – вона досить висока.

Купити картоплесаджалку виробництва «Крючков»

При виборі картоплесаджалки для мотоблока необхідно враховувати потужність і тягові здатності мотоблока або трактора, розмір ділянки землі, а також тип і вологість ґрунту.

На сайті «Крючков» ви можете купити картоплесаджалку для мотоблока від виробника. Всі моделі запропоновані в каталозі сайту. Для інтернет-магазинів і оптових клієнтів діє система знижок. У розділі «Контакти» вказані номери телефонів, за якими можна зв'язатися з нашими фахівцями і отримати докладну інформацію. Також є можливість скористатися формою зворотного зв'язку, замовити дзвінок. Ми гарантуємо оперативну доставку картоплесаджалок по всій території України. Вартість цієї послуги уточнюйте при замовленні.