Картоплесаджалки

Фільтрувати
Комплект для посадки картоплі d280 (КС1)
2 540 грн
Комплект для посадки картоплі d340 (КС2)
3 040 грн
Картоплесаджалка ланцюгова (КС3)
6 260 грн
Знято з виробництва
Картоплесаджалка (стрічка + трансп. колеса) (КС4)
7 540 грн
Комплект для посадки картоплі d340 Форте (Z-61) (КС7)
3 060 грн
Картоплесаджалка ланцюгова + бункер для добрив (КС8)
8 130 грн
Картоплесаджалка для мототрактора (КС10)
9 460 грн
Картоплесаджалка 2-р. до мототрактора (КС11)
19 340 грн
Картоплесаджалка 2-р. до мінітрактора (прічіпне 3 точки) (КС12)
19 810 грн
Картоплесаджалка для мототрактора з бункером для внесення добрив (КС13)
11 680 грн
Картоплесаджалка 2-р. до мототрактора з бункером для добрив (КС14)
23 500 грн
Картоплесаджалка 2-р. до мінітрактора (прічіпне 3 точки) з бункером для добрив (КС15)
24 020 грн

Відносна дешевизна та простота використання мінісільгосптехніки сприяє тому, що дедалі більше фермерів вдаються до малої механізації сільськогосподарських процесів. В Україні це явище набуло масового характеру. Особливе місце серед величезної множини вирощуваних культур займає картопля. Посадка та збирання врожаю картоплі – найбільш трудомісткі процеси, особливо на великих площах. Механізація посадки та збирання дозволяє заощадити величезну кількість часу.

Комплекти для посадки картоплі

Пристроєм початкового рівня і найпростішим конструктивно є комплект для посадки картоплі, що влучно називається численними власниками як "вертоліт", найчастіше використовується з мотоблоками. Складається із сошника, що нарізає борозни для укладання посадкового матеріалу, двох підгортачів, що служать для закапування борозен і поворотного вузла, що дозволяє швидко чергувати вищезгадані робочі вузли.

Перевагою такого роду навішування є конструктивна простота і доступна вартість, що дозволяють зарахувати цю зброю до бюджетного класу навісних пристроїв. Купити комплект для посадки картоплі під силу кожному власнику мотоблоку. У той же час довелося пожертвувати універсальністю пристрою для зниження його вартості. Процес посадки картоплі вимагає виконання кількох операцій, а саме, нарізки борозен, укладання посадкового матеріалу, формування гребеня підгортачами.

Бункерні картоплесаджалки виробництва "Крючков"

Більш досконалими пристроями виконуючи всі ці операції за один прохід є стрічкові та ланцюгові картоплесаджалки. Вони підходять для агрегатування як з важкими мотоблоками, так і з мототракторами, виготовленими на їх основі. Розглянемо принцип їхньої дії та основні елементи конструкції. Саджалки цього типу приводяться в дію від власних коліс-ґрунтозачепів. Під час руху копач нарізає борозну за допомогою сошника, стрічка з кільцями або ланцюг із філіжанками захоплює картоплю з бункера і відправляє через шахту в підготовлене ложе. Завершують операцію дискові підгортачі, які бульби присипають землею.

Головна і єдина відмінність ланцюгової та стрічкової картоплесаджалки власне в конструкції механізму посадки. Перевагою таких картоплесаджалок є їх практичність, надійність, простота у використанні та можливість проводити швидку посадку картоплі на досить великих ділянках без помічника.

Дворядні картоплесаджалки для мінітрактора

Для тягових пристроїв здатних працювати з більш важкими навісними знаряддями, маються на увазі мінітрактор з триточковою навісною системою, була розроблена спеціальна модифікація дворядної картоплесаджалки. Вона відрізняється підвищеною продуктивністю, яка реалізована за рахунок можливості вносити посадковий матеріал одночасно в два рядки. Перед використанням такого пристрою слід розрахувати схему посадки з урахуванням ширини колії трактора та технічних характеристик картоплекопалки. Саджалка такого типу призначена для посадки цієї культури на польових ділянках.

Умови придбання картоплесаджалки виробництва підприємства “Крючков”

Три аспекти повинні впливати на вибір моделі сажалки виробництва "Крючков" при покупці:

  • Перший із них, потужність агрегату з яким планується використовувати пристрій.
  • Друге, розмір ділянки відведеної під посадку картоплі.
  • Третє, тип ґрунту на цій ділянці.

На нашому сайті «Крючков» ви можете купити картоплесаджалку для мотоблока від виробника. Усі моделі запропоновані у каталозі сайту. Для інтернет-магазинів та оптових клієнтів діє система знижок. У розділі «Контакти» вказані номери телефонів, за якими можна зв'язатися з нашими спеціалістами та отримати детальну інформацію. Також є можливість скористатися формою зворотного зв'язку, замовити зворотній дзвінок. Ми гарантуємо оперативну доставку картоплесаджалок по всій території України. Вартість цієї послуги уточнюйте під час замовлення.Вопросы о категории Картоплесаджалки