Перехідні механізми

Фільтрувати
Перехідник для косарки (ПМ1)
1 480 грн
Роторна косарка для мототрактора (без причіпного) (ПМ2)
16 810 грн
Конічний редуктор для мотоблока (ПМ3)
3 160 грн

Перехідник для косарки

Сьогодні складно уявити собі фермера, який, маючи в господарстві мотоблок або мототрактор, не використовує роторну косарку. Повноцінний догляд за ділянкою без неї просто неможливий. На ринку України в сегменті міні-сільгосптехніки можна зустріти роторні та сегментні косарки, але фермери, які обробляють невеликі ділянки, використовують саме роторний варіант. Більшість роторних косарок агрегатується з мотоблоками з водяним охолодженням або мототракторами завдяки пасовій передачі. Але що ж робити, якщо у вас мотоблок з двигуном повітряного охолодження і немає бажання розвертати кермо і їхати на задній передачі?

Для вирішення цієї проблеми наше підприємство, «Крючков», розробило спеціальний поворотний механізм – перехідник для встановлення роторної косарки. Завдяки постійному удосконаленню техніка українського виробника «Крючков» (Полтава) по праву вважається кращою в Україні.

Купивши перехідник для косарки нашого виробництва, ви отримуєте можливість повноцінно і самостійно доглядати за своєю ділянкою, так, як зручно саме вам.

Принцип дії і переваги перехідника для косарки

Тепер немає необхідності їздити на задній передачі з розвернутим кермом. Наш перехідник дозволяє використовувати ремінну роторну косарку, підключивши її до заднього ВОМ завдяки поворотному механізму з роликами. При цьому встановити її на передню частину мотоблока!

На вал відбору потужності мотоблока встановлюється спеціальний шків, а оберти від нього передаються через систему роликів. Рамки кріпляться до корпусу мотоблока.

У комплектацію перехідника входять:

  • кронштейн перехідних роликів;
  • відповідний куточок;
  • провідний шків на ВВП;
  • вузол поворотних роликів;
  • приводний ремінь.

Перехідник для косарки – відмінне рішення для легкого мотоблока!

Фермери для скошування бур'янів і заготовки трави на сіно все частіше використовують косарки. Наш комплект для підключення стане незамінним помічником для власників мотоблоків з двигуном повітряного охолодження. Він досить простий в експлуатації, а його ціна вас приємно здивує.

Купити перехідник для роторної косарки виробництва «Крючков», а також отримати детальну консультацію ви зможете, звернувшись до наших менеджерів. Оформити замовлення можна по телефону або в наших інтернет-магазинах.

Доставка проводиться в усі населені пункти України через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» і «Нова Пошта». Також використовують варіант самовивозу.


Вопросы о категории Перехідні механізми