КІТ набори

Фільтрувати

Комплект для переобладнання мотоблока в мототрактор

Технічний прогрес не стоїть на місці, і вимоги фермерів стають все вищими. Щодня наше підприємство працює над удосконаленням сільськогосподарської техніки та способами модернізації мотоблоків і мототракторів. Один з них – використання кіт-набору для переробки мотоблока. Кіт-набори виробництва «Крючков» по праву вважаються кращими в Україні.

Купивши комплект для переобладнання, ви отримуєте можливість реалізувати потенціал свого мотоблока, при цьому істотно полегшивши роботу на ділянці. Якість і переваги такого трактора завжди вище, ніж його ціна. А кількість навісного обладнання, з яким ви зможете працювати на мотоблоку, переробленому в мототрактор, стане ще більше.

Як вибрати кіт-набір

Люди, які зовсім недавно придбали мотоблок, можуть бути спокійні, адже ми зібрали короткий перелік характеристик мотоблока, на які необхідно звернути увагу.

Ось основні характеристики щодо мотоблоків, для яких підходить наш кіт-набір:

  • мотоблок з двигуном водяного охолодження;
  • наявність бокового валу відбору потужності на коробці передач (з правого боку по руху мотоблока).

Визначившись з мотоблоком, вам слід вирішити, як саме будете використовувати майбутній трактор. Залежно від поставлених завдань ви зможете вибрати додаткову комплектацію. Це може бути:

  • задній підйомний механізм;
  • передній підйомний механізм;
  • комплект для підключення активної фрези;
  • комплект для підключення роторної косарки;
  • лопата-відвал.

Ще одним нюансом при виборі комплекту для переробки є тип кріплення коробки передач до рами мотоблока. Існує два типи кріплення: під п'ять болтів і під дві шпильки. Більш детальну інформацію про те, як визначити це кріплення, ви можете знайти в цій статті на нашому сайті.

Також доступні комплекти для переобладнання з гідравлічною або механічною гальмівною системою.

Останні кілька років переобладнання мотоблока в мінітрактор набирає все більшої популярності, а можливість використання широкого спектру навісного обладнання (картоплесаджалка, картоплекопач, сівалка, плуг, граблі, плоскорізи, окучники, причіп, подрібнювач гілок і ін.) робить кіт-набір просто незамінним рішенням для власника водяного мотоблока.

Купити кіт-набір «Крючков», а також отримати детальну консультацію ви зможете, звернувшись до наших менеджерів. Оформити замовлення можна по телефону або в наших інтернет-магазинах.

Доставка можлива в усі населені пункти України і здійснюється через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» і «Нова Пошта». Також ви можете забрати товар самовивозом.