КІТ набори

Фільтрувати
КІТ набір № 1 (гідр. гальма) (2 ремені В2240) (КТ2)
19 180 грн
КІТ набір № 2 (гідр. гальма) (КТ4, КТ6)
21 290 грн
КІТ набір № 3 (гідр. гальма) (КТ8, КТ10)
24 680 грн
КІТ набір № 4 (гідр. гальма) (КТ12, КТ14)
26 140 грн
КІТ набір № 5 (гідр. гальма) (КТ16, КТ18)
27 650 грн
КІТ набір № 1 (мех. гальма) (КТ19)
18 100 грн
КІТ набір № 2 (мех. гальма) (КТ20, КТ21)
20 270 грн
КІТ набір № 3 (мех. гальма) (КТ22, КТ23)
23 650 грн
КІТ набір № 4 (мех. гальма) (КТ24, КТ25)
25 100 грн
КІТ набір № 5 (мех. гальма) (КТ26, КТ27)
26 590 грн
КІТ набір Козак Полтавський (базова комплектація) (КТ30)
30 180 грн

Комплект для переобладнання мотоблока в мототрактор

Технічний прогрес не стоїть на місці, і вимоги фермерів стають все вищими. Щодня наше підприємство працює над удосконаленням сільськогосподарської техніки та способами модернізації мотоблоків і мототракторів. Один з них – використання кіт-набору для переробки мотоблока. Кіт-набори виробництва «Крючков» по праву вважаються кращими в Україні.

Купивши комплект для переобладнання, ви отримуєте можливість реалізувати потенціал свого мотоблока, при цьому істотно полегшивши роботу на ділянці. Якість і переваги такого трактора завжди вище, ніж його ціна. А кількість навісного обладнання, з яким ви зможете працювати на мотоблоку, переробленому в мототрактор, стане ще більше.

Як вибрати кіт-набір

Люди, які зовсім недавно придбали мотоблок, можуть бути спокійні, адже ми зібрали короткий перелік характеристик мотоблока, на які необхідно звернути увагу.

Ось основні характеристики щодо мотоблоків, для яких підходить наш кіт-набір:

  • мотоблок з двигуном водяного охолодження;
  • наявність бокового валу відбору потужності на коробці передач (з правого боку по руху мотоблока).

Визначившись з мотоблоком, вам слід вирішити, як саме будете використовувати майбутній трактор. Залежно від поставлених завдань ви зможете вибрати додаткову комплектацію. Це може бути:

  • задній підйомний механізм;
  • передній підйомний механізм;
  • комплект для підключення активної фрези;
  • комплект для підключення роторної косарки;
  • лопата-відвал.

Ще одним нюансом при виборі комплекту для переробки є тип кріплення коробки передач до рами мотоблока. Існує два типи кріплення: під п'ять болтів і під дві шпильки. Більш детальну інформацію про те, як визначити це кріплення, ви можете знайти в цій статті на нашому сайті.

Також доступні комплекти для переобладнання з гідравлічною або механічною гальмівною системою.

Останні кілька років переобладнання мотоблока в мінітрактор набирає все більшої популярності, а можливість використання широкого спектру навісного обладнання (картоплесаджалка, картоплекопач, сівалка, плуг, граблі, плоскорізи, окучники, причіп, подрібнювач гілок і ін.) робить кіт-набір просто незамінним рішенням для власника водяного мотоблока.

Купити кіт-набір «Крючков», а також отримати детальну консультацію ви зможете, звернувшись до наших менеджерів. Оформити замовлення можна по телефону або в наших інтернет-магазинах.

Доставка можлива в усі населені пункти України і здійснюється через поштові служби «Ін Тайм», «Делівері» і «Нова Пошта». Також ви можете забрати товар самовивозом.