Сівалки

Фільтрувати
Сівалка 2-рядна для мотоблока (овочева) (СІ1)
10 770 грн
Сівалка 4-рядна для мотоблока (овочева) (СІ2)
17 300 грн
Сівалка овочева для мінітрактора СТВТ-4 (CI3)
30 790 грн
Сівалка овочева для мінітрактора СТВТ-2 (СІ5)
18 420 грн
Сівалка 5-рядна для мотоблока (дрібнозернова) (СІ6)
11 870 грн
Сівалка зернова СЗ-1 (СІ7)
26 130 грн
Сівалка зернова СЗ-2 (СІ8)
42 280 грн
Знято з виробництва
Сівалка точного висіву 2-рядна економ (СІ9)
8 460 грн
Сівалка точного висіву 1-рядна економ (СІ10)
5 860 грн
Сівалка 3-рядна для мотоблока (овочева) (СІ11)
13 290 грн

Овочеві та зернові сівалки є одним із пріоритетних напрямків виробництва підприємства «Крючков». Це пов'язано з тим, що після покупки мотоблока або трактора кожен власник стикається з необхідністю придбання різного причіпного або навісного обладнання. Адже сам по собі будь-який тяговий агрегат може виконувати роль транспортного засобу, можливо, обробляти ґрунт, якщо в комплекті з мотоблоком поставлялася фреза. Але в сфері інтересів фермерів ще сіяти і садити потрібні культури, і, звичайно ж, збирати врожай. Кожен з етапів цього циклу, що повторюється вже тисячі років, дуже важливий, але як говорить народна мудрість – що посієш, те й пожнеш, так що купити сівалку для мотоблока або мінітрактора просто необхідно, без неї ніяк.

Широкий модельний ряд сівалок для мотоблока і міні-трактора

Завдяки багаторічному досвіду в створенні і модернізації техніки для сільського господарства і навісного обладнання підприємство змогло розробити і налагодити випуск широкого модельного ряду цих пристроїв, і тепер ви можете купити сівалку на мототрактор, мотоблок або мінітрактор виробництва «Крючков» (Полтава). В асортименті нашого виробництва є різні сівалки, наприклад, зернова сівалка, овочева сівалка і дрібнозернова сівалка, ще одна її назва, яку можна зустріти – сівалка для трави.

Купити сівалку виробництва «Крючков» – це означає бути впевненим у якості придбаного обладнання. Всі сівалки, які можна придбати на нашому сайті, можна розділити на три категорії. Кожна з категорій зазвичай призначена під різні тягові агрегати.

Зернові сівалки для міні-тракторів

Сівалка – це навісне обладнання, призначене для посіву насіння різних розмірів і форм овочевих і зернових культур. Сівалка точного висіву для міні-тракторів сильно перевершує за продуктивністю таке пристосування, як сівалка ручна і дає можливість швидко і якісно засіяти польову ділянку.

Якщо вам потрібна навісна зернова сівалка, то ви зможете купити її у нас. Ми виробляємо зернові сівалки для міні-тракторів і тракторів, які представлені восьми- і дванадцятирядними моделями.

Овочеві сівалки для мотоблока, мототрактора, міні-трактора

Наше підприємство виробляє овочеві сівалки точного висіву для мотоблока і мототрактора, які поставляються в двох модифікаціях: СТВ-2 і СТВ-4. Перша модель сівалки точного висіву – дворядна, а друга модель – чотирирядна.

Овочеві сівалки для міні-тракторів

Якщо ж ви хочете купити овочеву сівалку для мінітрактора точного висіву, ми також маємо моделі СТВТ-2 і СТВТ-4, які аналогічно до попередніх представлені в двох- і чотирьохрядному виконанні.

Дрібнозернова, трав'яна, або сидератна сівалка для мотоблока

Також в нашому каталозі ви зможете знайти такий виріб, як сівалка дрібнозернова (трав'яна). Ця модель сівалки також використовується з мотоблоками і дає можливість висівати п'ять рядів одночасно.

Сівалки виробництва «Крючков» мають ряд характеристик з можливістю налаштування та регулювання, таких як глибина, ширина міжрядь і крок посіву в ряду.

Конструкція дозуючого пристрою овочевої сівалки для мотоблока або мототрактора, а також зернової сівалки дозволяє регулювати дозуючий барабан конкретно під необхідну культуру. Можна змінювати як розмір спеціального паза для насіннєвого матеріалу, так і розташування барабана, що дає можливість налаштування у відповідності із довжиною посівного матеріалу.

Після покупки сівалки «Крючков» власник завжди має можливість налаштувати її під себе.

У категорії сайту «Сівалки» можна отримати необхідну інформацію про технічні характеристики, які допоможуть правильно вибрати і купити сівалку. Підприємство «Крючков» – один з найбільших виробників міні-сільгосптехніки і навісного обладнання, тому ціна на товари нашого виробництва доступна в порівнянні з імпортними моделями.

Як купити сівалку?

У тих, хто планує купити сівалку для мотоблока, може виникнути велика кількість питань:

  1. Як замовити сівалку?
  2. Які умови відвантаження і доставки?
  3. Ціни на зернові та овочеві сівалки.
  4. Як вибрати сівалку для посіву моркви чи кукурудзи?

Наші менеджери готові відповісти на всі ваші питання. Дзвоніть за контактними телефонами, і обов’язково отримаєте допомогу в правильному виборі пристрою і кращому з варіантів доставки.

Якщо рішення купити сівалку вже прийнято, перейдіть в розділ «Контакти», в якому вказані телефони наших роздрібних менеджерів.


Вопросы о категории Сівалки