Зчіпки

Фільтрувати
Зчіпка Zirka-105, Зубр-105, Булат (сц1)
930 грн
Зчіпка Zirka-61 коротка (сц2)
1 000 грн
Зчіпка Zirka-61 подовжена (сц3)
1 520 грн
Зчіпка Зубр (універсал) (сц4)
890 грн
Зчіпка подвійна (мотоблок) (універсал) (сц5)
1 310 грн
Знято з виробництва
Зчіпка подвійна Нева (сц6)
1 180 грн
Знято з виробництва
Зчіпка потрійна (мотокультиватор) (сц9)
1 100 грн
Зчіпка WM-500 (сц12)
780 грн
Зчіпка WM-900 (сц13)
930 грн
Зчіпка Partner ПМ (сц16)
720 грн
Зчіпка Dai Shin (СЦ20)
840 грн
Зчіпка Zirka - 41 (СЦ21)
780 грн

Зчіпка для мотоблока є одним із основних вузлів, без якого стає практично неможливим повноцінне використання тягового агрегату. Зчіпка являє собою спеціальне кріплення, за допомогою якого відбувається приєднання і регулювання навісного обладнання (плуг, плоскоріз, культиватор, картоплекопач і т. д.) до мотоблока або мотокультиватора.

Основним критерієм при виборі зчіпки є модель мотоблока, до якого вона буде підключена, і завдання, які вона повинна виконувати. Під завданням ми маємо на увазі, для яких саме робіт (оранка, прополка, підгортання і т. д.), і з яким навісним обладнанням вона буде використана.

Зчіпки для мотоблока можна розділити на три групи:

  • одинарні (регулювальні) зчеплення;
  • подвійні зчеплення;
  • потрійні зчіпки.

Одинарні (регулювальні) зчіпки

Можуть підключатися до різних культиваторів, а також мотоблоків з повітряним охолодженням від 6 к. с. і водяним охолодженням від 8 к. с. Важливу роль при виборі зчіпки грають параметри причіпного вузла вашого мотоблока, а саме: діаметр причіпного пальця, внутрішня висота і ширина причіпної коробочки. Для різного типу мотоблоків або мотокультиваторів ці параметри будуть відрізнятися.

Одинарні або регулювальні зчіпки для мотоблока можуть бути розбірними або нерозбірними (розбірна зчіпка має можливість від'єднання передньої частини).

Основне завдання одинарної (регулювальної) зчіпки для мотоблока - підключення одного виду навісного обладнання (плуг, плоскоріз, стрілоподібний окучник, картоплекопач) або підключення подвійної зчіпки.

У задній частині зчіпки присутній регулювальний вузол – талреп, за допомогою якого можна регулювати кут атаки навісного обладнання.

Подвійна зчіпка для мотоблока

Ця зчіпка служить для підключення навісного обладнання до мотоблока в тому випадку, коли необхідно використовувати не один його вид. Приєднання відбувається за допомогою одинарної зчіпки. Універсальна зчіпка має ширину 900 мм, виконана з профільної труби 60 × 30 × 3 мм. Також зчіпка має два замки, за допомогою яких відбувається приєднання навісного обладнання. Замки мають можливість регулювання положення на рамі зчіпки (для регулювання ширини) і універсальні болтові з'єднання (для регулювання висоти і кута атаки навісного обладнання). За допомогою подвійної зчіпки для мотоблока з'являється можливість використовувати два плоскоріза, культиватора, стріловидних або дискових підгортача.

Потрійна зчіпка для мотоблока

Ця зчіпка використовується в тому випадку, коли кількість навісного обладнання, яке необхідно підключити, становить 3 одиниці (наприклад, потрійний плоскоріз).

Для підключення до мотоблока необхідно підібрати і придбати передню частину зчіпки, яка буде відповідати параметрам вашого причіпного вузла. Зчіпка виконана з профільної труби 60 × 30 × 3 мм і має ширину 900 мм. Також ця зчіпка має дишло з аналогічної профільної труби, довжина якого становить 200 мм. У дишла є кріплення для передньої частини зчіпки, а також болтовий вузол кріплення – для навісного обладнання, а на раму встановлені два універсальних регульованих замки.

Передня частина зчіпки

Передня частина зчіпки представляє різного роду пластини, до яких приварені втулки. Передні частини необхідно підбирати індивідуально під кожен тип мотоблока. Використовуються для підключення до мотоблока причіпного обладнання (сівалки, часникосаждалки, адаптери, причепи і т. д.), у якого є відповідна частина.