КІТ набір Козак Полтавський (базова комплектація) (КТ30)

Рейтинг товару:
 • 23 460 грн


  Виробник:
  Код товару:842-
  Наявність
  В наявності
  Артикул:
  КТ30
  Код товару:
  842-
  Повернення:
  Протягом 14-ти днів
  Гарантія:
  1 рік
Доставка
Самовивіз з Нової почти
Ви перебуваєте в місті
50грн
Самовивіз з Meest
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Самовивіз з Делівері
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Оплата:
ПриватБанк
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок
Характеристики
Технічні характеристики
Гальмівна система гідравлічна
Задній підйомний механізм є
Привід фрези є
Версія мотоблока Zirka-61
Клас трактора мотоблок
Вага 140,5 кг
Опис

Для переобладнання мотоблоків інших марок (Зірка, Кентавр, Булат, Добриня, Зубр, Зоря та інших) можуть знадобитися індивідуальні допрацювання комплекту.

Комплект «Кіт-набір “Козак Полтавський”» розроблено для переобладнання мотоблока з двигуном водяного охолодження в мототрактор. У процесі розробки за основу було взято мотоблоки марки Forte (Форте).

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ ПОКУПЦІВ КІТ-НАБОРУ "КОЗАК ПОЛТАВСЬКИЙ"

Особливості конструкції кіт-набору «Козак»

Головна відмінність кіт-набору «Козак Полтавський» від кіт-набору першої версії полягає в тому, що редуктор мотоблока залишається у природному або плаваючому положенні. Це рішення дозволяє підключити фрезу та інше навісне обладнання таким чином, як це було задумано заводом-виробником мотоблока.

Конструкція з плаваючою коробкою вимагала розробки абсолютно нової конструкції заднього підйомного механізму механічного типу. Привод механізму реалізований на основі черв'ячного редуктора автомобіля «Жигулі» та шестеренчастого редуктора. Даний варіант виконання має 3 робочі положення ‒ 2 фіксованих і плаваючий режим.

Також новий конструктив одержала система переднього підйомного механізму. У цьому виконанні стало можливим використання важчого навісного обладнання, такого, як мульчер.

У зв'язку з конструктивними змінами встановлення редуктора було розроблено альтернативний варіант приводного механізму з використанням системи обвідних роликів.

Фреза підключається заводським способом, а для керування фрезою використовується заводський важіль.

Управління навісним обладнанням здійснюється природним чином, аналогічним до підйому та опускання рукояток мотоблока.

Важіль перемикання передач винесений на праву сторону від сидіння, а для здійснення перемикання передач застосована куліса.

Вузли управління диференціалами реалізовані у вигляді педалей.

Технічні характеристики

Основний вузол комплекту переобладнання – рама. Вона виготовлена ​​із профільної труби перетином 60 × 30 мм, товщина стінки становить 3 мм. Довжина рами ‒ 1250 мм.

Передній міст посилений, виконаний з профільної труби перетином 60 × 40 мм, товщина стінки становить 4 мм. Ширина колії передніх коліс ‒ 700 мм (по ступицях), ширина задньої колії фіксована (700 мм). Ступиці переднього мосту виготовлені під жигулівське колесо, розболтування 4 × 98 мм. Також можливе використання докаток. Передні колеса до комплекту не входять (за потреби можна замовити окремо). Товщина ступиці ‒ 6 мм.

Рульове управління ‒ черв'ячний кермовий механізм, поздовжня рульова тяга. У механізмі кермового управління використані вузли від автомобілів ВАЗ та «Москвич».

Гальмівна система барабанного типу. Привод системи ‒ гідравлічний. Гальмівний барабан встановлено на праву піввісь редуктора.

Переобладнання в мототрактор суттєво розширює функціонал та зручність використання мотоблока. Підйомні механізми дозволяють працювати з таким знаряддям та обладнанням, як плуг, картоплесаджалка та картоплекопач, сівалка та часникосаджалка, мульчер (як переднього, так і заднього типу підключення), обприскувач, лопата-відвал, косарка, причіп, подрібнювач гілок, дровокол тощо.

Повний перелік деталей, що постачаються в базовій комплектації, ви зможете знайти у статті або відео-розпакуванні кіт-набору «Козак Полтавський». ​

Додається докладна інструкція зі складання.

Додаткові комплекти:

Найменування в прайсі: КІТ набір Козак Полтавський (базова комплектація), (КТ30).

Технічні характеристики
Гальмівна система гідравлічна
Задній підйомний механізм є
Привід фрези є
Версія мотоблока Zirka-61
Клас трактора мотоблок
Вага 140,5 кг
Відгуки покупців
Залишити відгук