Лопата-відвал із кріпленням (Козак Полтавський) (КТд25)

 • Лопата-відвал із кріпленням (Козак Полтавський) (КТд25)
 • Лопата-відвал із кріпленням (Козак Полтавський) (КТд25)
Рейтинг товару:
 • 3 320 грн


  Виробник:
  Код товару:26-01-022
  Наявність
  В наявності
  Артикул:
  КТд25
  Код товару:
  26-01-022
  Повернення:
  Протягом 14-ти днів
  Гарантія:
  1 рік
Доставка
Самовивіз з Нової почти
Ви перебуваєте в місті
50грн
Самовивіз з Meest
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Самовивіз з Делівері
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Оплата
ПриватБанк
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок
Характеристики
Технічні характеристики
Версія мототрактора Кіт набір Козак
Клас трактора мототрактор
Вага 16 кг
Опис

Лопату-відвал можна використовувати з мототракторами, виготовленими на базі комплекту для переобладнання мотоблоку «Козак Полтавський».

Основними елементами є: ківш лопати, шворень, фіксуючий палець і причіпне кріплення для підключення до мототрактора. Для встановлення на мототрактор «Козак Полтавський» також знадобиться передній підйомний механізм КТД24.

Конструкція

Ківш лопати складається з рами з використанням підсилювачів і ребер жорсткості та гнутого листа металу. Рама виконана із сталевого профілю (перетин 25 мм, товщина стінки 2,5 мм, довжина профілю 1000 мм). Підсилювач та ребра жорсткості складаються з прутків квадрата перетином 10 мм.

Робоча поверхня – ківш, виконаний із листової сталі товщиною 2 мм, висота становить 460 мм, ширина – 1000 мм. Ківш піддається процесу прокатки для створення необхідної округлої форми. Конструкція лопати має необхідний запас міцності та надійності.

На лопаті встановлений вузол, що складається з двох паралельно встановлених пластин (товщина 4 мм, ширина 100 мм, довжина 145 мм), з якими з'єднується причіпне кріплення. З'єднання здійснюється за допомогою кріпильного пальця (Ø 21 мм) зі шплінтом та кріпильного шворня (Ø 14 мм). Кріплення лопати має на своїй пластині 4 отвори, один відповідно для підключення кріпильного пальця (Ø 21 мм), і три для кріпильного шворня (Ø 14 мм).

Лопата-відвал має три робочі положення: прямо, праворуч і ліворуч. Змінити положення лопати можна за допомогою повороту пластин, які шплінтуються. Також можна регулювати положення лопати по висоті.

Підключення до мототрактора здійснюється завдяки спеціальному передньому підйомному механізмові оновленої конструкції та причіпному пристрою лопати-відвалу. Підйом та опускання лопати в робоче/транспортне положення здійснюється через важільну передачу.

Для встановлення на мототрактори, що відрізняються від виготовленого нами комплекту переобладнання мотоблока, можуть знадобитися додаткові доробки.

Стандартна комплектація
Лопата-відвал, причіпний пристрій, шворень, фіксуючий палець.

Габаритні розміри:

 • висота – 400 мм;
 • ширина рами – 1000 мм;
 • вага виробу – 16 кг.

Найменування у прайсі: Лопата-відвал із кріпленням (Козак Полтавський), КТд25.

Шановні покупці! Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.

Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.

Технічні характеристики
Версія мототрактора Кіт набір Козак
Клас трактора мототрактор
Вага 16 кг
Відгуки покупців
Залишити відгук
       
Відео з цим товаром