Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий Zirka-105 (КК9)

Рейтинг товару:
 • 8 750 грн


  Виробник:
  Код товару:11-006
  Наявність
  В наявності
  Артикул:
  КК9
  Код товару:
  11-006
  Повернення:
  Протягом 14-ти днів
  Гарантія:
  1 рік
Доставка
Самовивіз з Нової почти
Ви перебуваєте в місті
50грн
Самовивіз з Meest
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Самовивіз з Делівері
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Оплата
ПриватБанк
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок
Характеристики
Технічні характеристики
Ширина захоплення 390 мм
Версія мотоблока Zirka-105; Zirka-135
Тип грохотна
Клас трактора мотоблок
Кількість рядів 1
Привід пасовий
Ширина міжрядь 600-700 мм
Глибина копання 200 мм
Вага 47,3 кг
Опис

Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий «Зірка-105» (картоплекопач грохотний, трясучка) – це вдосконалена модель вібраційного картоплекопача «Зірка-105». Працювати з механічною копалкою потрібно на знижених обертах. Рекомендована швидкість на важкому ґрунті ≥ 2 км/год, на легкому – ≥ 1км/год. Дана модель копалки використовується із мотоблоками повітряного охолодження від 6 к. с., які мають задній вал відбору потужності (ВВП).

Максимально можливе заглиблення – 20 см, ширина обробки ряду становить 390 мм. Цього достатньо, щоб якісно викопати картоплю, яка була посаджена вручну або механізованим шляхом. Вібраційний картоплекопач має високу ефективність на ґрунтах легкого і середньотяжкого складу. До моменту збору врожаю земля повинна просохнути, а ділянка повинна бути прибрана від бур'янів.

Вібраційний 2-ексцентриковий картоплекопач КК9 складається з рами, активного ножа, решета, двох шатунів, двох ексцентриків, натяжного ролика, приводного шківа, коліс і вузла зчеплення та спеціального поворотного механізму. Робота вібраційного картоплекопача починається із запуском мотоблока через ремінну передачу, яка приводить в дію шатуни з ексцентриками. За грохот і ніж відповідають різні ексцентрики, тому вони рухаються одночасно в зворотно-поступальному порядку. Це забезпечує плавність ходу копалки та якісне викопування картоплі.

Принцип роботи 2-ексцентрикового вібраційного картоплекопача: ніж підрізає шар ґрунту з картоплею, виводить її нагору і скидає на грохот. Решето обтрушує бульби від землі і викидає на рядок. Суттєвою відмінністю є той факт, що дана модель працює від вала відбору потужності (ВВП) повітряного мотоблока, на який монтується спеціальний шків, яким комплектується копалка.

За допомогою вібраційного картоплекопача КК9 можна швидко і якісно зібрати урожай не тільки картоплі, але і ріпи, часнику і цибулі, а також деяких сортів моркви на площі до 2 га. Ефективність збирання – 95%.

Вага – 47,3 кг.

Найменування в прайсі: Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий Zirka-105, КК9.

Інструкція користувача, посилання для завантаження.

Шановні покупці! Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.

Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.

Технічні характеристики
Ширина захоплення 390 мм
Версія мотоблока Zirka-105; Zirka-135
Тип грохотна
Клас трактора мотоблок
Кількість рядів 1
Привід пасовий
Ширина міжрядь 600-700 мм
Глибина копання 200 мм
Вага 47,3 кг
Відгуки покупців
Залишити відгук