Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий Zirka-105 (КК9)

Рейтинг товару:
 • 5 990 грн


  Виробник:
  Код товару: 649-01
  Наявність
  В наявності
  Продавець:
  Крючков
 • Повернення:

  Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів

 • Гарантія:

  Гарантія від виробника - 1 рік

Доставка
Ви перебуваєте в місті
Самовивіз з Нової почти
Ви перебуваєте в місті
50грн
Самовивіз з Meest
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Самовивіз з Делівері
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Оплата:
ПриватБанк
Альфа-Банк
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок
Характеристики
Опис

Найменування в прайсі: Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий Zirka-105, КК9.

Картоплекопач вібраційний 2-ексцентриковий «Зірка-105» (картоплекопач грохотний, трясучка) – це вдосконалена модель вібраційного картоплекопача «Зірка-105». Працювати з механічною копалкою потрібно на знижених обертах. Рекомендована швидкість на важкому ґрунті ≥ 2 км/год, на легкому – ≥ 1км/год. Дана модель копалки використовується із мотоблоками повітряного охолодження від 6 к. с., які мають задній вал відбору потужності (ВВП).

Максимально можливе заглиблення – 20 см, ширина обробки ряду становить 40 см. Цього достатньо, щоб якісно викопати картоплю, яка була посаджена вручну або механізованим шляхом. Вібраційний картоплекопач має високу ефективність на ґрунтах легкого і середньотяжкого складу. До моменту збору врожаю земля повинна просохнути, а ділянка повинна бути прибрана від бур'янів.

Вібраційний 2-ексцентриковий картоплекопач КК9 складається з рами, активного ножа, решета, двох шатунів, двох ексцентриків, натяжного ролика, приводного шківа, коліс і вузла зчеплення та спеціального поворотного механізму. Робота вібраційного картоплекопача починається із запуском мотоблока через ремінну передачу, яка приводить в дію шатуни з ексцентриками. За грохот і ніж відповідають різні ексцентрики, тому вони рухаються одночасно в зворотно-поступальному порядку. Це забезпечує плавність ходу копалки та якісне викопування картоплі.

Принцип роботи 2-ексцентрикового вібраційного картоплекопача: ніж підрізає шар ґрунту з картоплею, виводить її нагору і скидає на грохот. Решето обтрушує бульби від землі і викидає на рядок. Суттєвою відмінністю є той факт, що дана модель працює від вала відбору потужності (ВВП) повітряного мотоблока, на який монтується спеціальний шків, яким комплектується копалка.

За допомогою вібраційного картоплекопача КК9 можна швидко і якісно зібрати урожай не тільки картоплі, але і ріпи, часнику і цибулі, а також деяких сортів моркви на площі до 2 га. Ефективність збирання – 95%.

Вага – 47,3 кг.

Відгуки покупців
Залишити відгук