Подрібнювач гілок до мінітрактора

Фільтрувати
Подрібнювач гілок для мінітрактора двостороння заточка ДР10
23 760 грн
Подрібнювач гілок на мінітрактор із односторонньою заточкою ножів ДР14
24 240 грн

Подрібнювач гілок до мінітрактора розроблений для мінітракторів, оснащених валом відбору потужності і триточковою навісною системою. Карданний вал з шістьма шліцями і діаметром 35 мм. На причіпному вузлі подрібнювача пальці двосторонні, діаметром 22 і 27 мм. Ми проводили випробування з китайським мінітрактором потужністю 24 к.с. і тому можемо гарантувати працездатність агрегата з усіма подібними моделями мінітракторів DongFeng, Jinma, Forte і т. д.

Гілкоподрібнювач до мінітрактора — комплект доставки

Для зручності транспортування подрібнювач доставляється частково розібраним, тому після придбання в розпорядженні покупця будуть такі елементи конструкції, запаковані в стрейч-плівку:

ріжучий вузол (серцевина) з рамою;

бункер завантаження;

бункер вивантаження.

Звертаємо увагу покупців на той факт, що подрібнювач гілок до мінітрактора не комплектується карданним валом, і також вал не представлений на нашому сайті.

На рамі є фаркоп, в базовій комплектації він розрахований на тракторні причепи. Згідно заявки клієнта, можлива комплектація фаркопом, розрахованим на фіксацію автомобільного причепа.

При необхідності гілкоподрібнювач до мінітрактора може отримати додатковий функціонал конусного дровокола, для цього необхідно придбати комплект — конус і столик, який має в нашому каталозі артикул ДРд17.

Подрібнювач гілок до мінітрактора: відмінності конструкції за типом ножів

Підприємство “Крючков”, на офіційному сайті якого розміщена ця стаття, виготовляє два варіанти подрібнювача:

ДР10 — ножі з двостороннім заточуванням;

ДР14 — ножі з одностороннім заточуванням.

Ножі подрібнювача ДР10 сконструйовані виключно для рубки сирих гілок. Ножі подрібнювача виготовляються зі сталі марки 45, яка є міцною та в’язкою і забезпечує тривалий термін експлуатації. Ножі, виготовлені зі сталі 45, відмінно утримують ріжучий край і завдяки в'язкості мають високу стійкість до механічних навантажень.

Редуктор приводу ріжучого вузла подрібнювача ДР14 спеціально налаштований для переробки сухих гілок. При роботі ножі сходяться внахльост, тому гілки спочатку надрізуються, а потім переламуються. Така конструкція дозволяє знизити навантаження на редуктор і раму.

Гілкоподрібнювач до мінітрактора, на відміну від інших моделей, має два привідних вали: верхній і нижній. Верхній вал призначений для прямого приводу конусу дровокола. Це дозволяє виключати навантаження на шестерні редуктора і продовжує термін їх служби. Привід механізму подрібнення відбувається через нижній вал.