Часникокопалка до мотоблока (ЧК1)

Рейтинг товару:
 • 6 570 грн


  Виробник:
  Код товару:14-001
  Наявність
  В наявності
  Артикул:
  ЧК1
  Код товару:
  14-001
  Повернення:
  Протягом 14-ти днів
  Гарантія:
  1 рік
Доставка
Самовивіз з Нової почти
Ви перебуваєте в місті
50грн
Самовивіз з Meest
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Самовивіз з Делівері
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Оплата
ПриватБанк
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок
Характеристики
Технічні характеристики
Тип приводу пасовий
Версія мотоблока Zirka-61
Версія мототрактора Кіт набір №1; Кіт набір Козак
Кількість рядів 2
Ширина міжрядь 250-400 мм
Глибина копання 130 мм
Опис

Часникокопалка ЧК1 призначена для підкопування цибулі та часнику під час їх збору. Можливе використання ЧК1 і для збору інших цибулинних культур. Максимальна глибина розташування коренеплодів – 130 мм. Ширина міжрядь – 250-400 мм. За одне проходження часникокопалка підкопує два рядки.

Часникокопалка може агрегатуватися з важкими мотоблоками і мототракторами, зібраними на базі мотоблоків. Приводиться в дію через ремінну передачу від веденого шківа мотоблока. Шків, встановлений на вал приводу часникокопалки, має діаметр 270 мм. Положення шківа на валу перемінне, що дозволяє налаштувати співвісність шківів мотоблока і копалки. Для приводу використовується ремінь типу В. Необхідний натяг ременя забезпечує регульований натяжний пристрій.

Рама часникокопалки виготовлена зі сталевого профілю 50 × 30 × 3. Підрізання ґрунту під час збирання часнику чи цибулі здійснюється центральними та боковими ножами. Ножі часникокопалки доволі активні та працюють в протифазі. Зворотно-поступальний рух ножів забезпечують два ексцентрика. Стійки бокових ножів виготовлені зі сталевого профілю 40 × 20 × 3 мм. Ножі виготовлені із сталі 45. Центральний ніж, шириною 300 мм, проходить термічну обробку. Вісь центрального ножа, діаметром 20 мм, виготовлена зі сталі 45, термооброблена. Механізм приводу рухомих ножів – двоексцентриковий, ідентичний механізму, що використовується в механічних картоплекопалках нашого виробництва (ПП Крючков). Використання уніфікованого вузла, перевіреного часом, дозволило забезпечити високу надійність часникокопалки.

У комплект копалки для часнику ЧК1 входить причіпний пристрій, що забезпечує регулювання кута і висоти розташування часникокопалки відносно мотоблока чи мототрактора.

Найменування в прайсі: ЧК1, Часникокопалка до мотоблока.

Шановні покупці! Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.

Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.

Технічні характеристики
Тип приводу пасовий
Версія мотоблока Zirka-61
Версія мототрактора Кіт набір №1; Кіт набір Козак
Кількість рядів 2
Ширина міжрядь 250-400 мм
Глибина копання 130 мм
Відгуки покупців
Залишити відгук