Лопата для КІТ-набору (КТд5)

Знято з виробництва
Рейтинг товару:
 • 4 620 грн


  Виробник:
  Код товару:26-01-006
  Наявність
  Нет в наличии
  Артикул:
  КТд5
  Код товару:
  26-01-006
  Повернення:
  Протягом 14-ти днів
  Гарантія:
  1 рік
Доставка
Самовивіз з Нової почти
Ви перебуваєте в місті
50грн
Самовивіз з Meest
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Самовивіз з Делівері
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Оплата
ПриватБанк
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок
Характеристики
Технічні характеристики
Версія мототрактора Кіт набір №1
Клас трактора мототрактор
Опис
Лопата-відвал, КТд5, розроблена для механізації збирання рихлого снігу з використанням мототрактора, виготовленого з мотоблока за допомогою комплекту для переобладнання нашого виробництва. Лопата-відвал комплектується спеціальним кронштейном, який приєднується до переднього під’ємного механізму мототрактора
Конструкція лопати-відвала для мототрактора
Ківш лопати-відвала для мототрактора складається з рами, підсилювачів, ребер жорсткості і вигнутого листа металу. Рама виконана зі сталевого профілю 25 × 25 мм, товщина стінки профілю – 2,5 мм, довжина – 1000 мм. Підсилювач і ребра жорсткості виготовлені зі сталевого квадрата 10 × 10 мм.
Робоча поверхня – ківш, виконаний з листової сталі товщиною 2 мм. Габаритні розміри заготовки 460 × 1000 мм. В процесі виробництва лист прокатується для надання йому необхідної округлої форми.
Для з’єднання ковша лопати з основним кронштейном використовується подібний за конструкцією з мотоблочним приєднувальний кронштейн. Він складається з двох паралельно розташованих пластин товщиною 4 мм. Розміри заготовок – 100 × 145 мм. У кронштейні просвердлено 4 отвори, одне для осі і три – регулювальні, в них вставляється фіксуючий палець. Діаметр осі – 21 мм, фіксуючого пальця – 14 мм.
Лопата-відвал має три робочих положення: прямо, направо і наліво. Також є можливість регулювати положення лопати по висоті.
Підключення до мототрактора здійснюється завдяки спеціальному кронштейну – «лижі», яка кріпиться під мототрактором на спеціально передбачену вісь. Передня частина кронштейна приєднується до переднього підйомного механізму мототрактора, який дозволяє піднімати, опускати і фіксувати лопату в верхньому положенні.
Для установки лопати-відвалу на мототрактори, що відрізняються від виробленого нами комплекту переобладнання мотоблока, можуть знадобитися доопрацювання.
Стандартна комплектація:
 • лопата-відвал;
 • причіпний пристрій;
 • кронштейн типу «лижа».
Габаритні розміри:
 • висота – 400 мм;
 • ширина рами – 1000 мм;
 • Вага виробу – 21 кг.

Найменування в прайсі: Лопата-відвал, КТд5.

Шановні покупці! Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
Технічні характеристики
Версія мототрактора Кіт набір №1
Клас трактора мототрактор
Відгуки покупців
Залишити відгук