Картоплекопач мінітракторний (КК14)

Рейтинг товару:
 • 21 510 грн


  Виробник:
  Код товару:653-01
  Наявність
  В наявності
  Артикул:
  КК14
  Код товару:
  653-01
  Повернення:
  Протягом 14-ти днів
  Гарантія:
  1 рік
Доставка
Самовивіз з Нової почти
Ви перебуваєте в місті
50грн
Самовивіз з Meest
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Самовивіз з Делівері
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Оплата:
ПриватБанк
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок
Характеристики
Технічні характеристики
Версія мінітрактора ДТЗ-244.4
Тип транспортерна
Клас трактора мінітрактор
Кількість рядів 1
Привід карданний
Ширина міжрядь 600-700 мм
Глибина копання 150 мм
Вага 120 кг
Опис

Транспортерний тракторний картоплекопач виробництва «Крючков» призначений для механізованого, швидкого та ефективного прибирання картоплі.

Картоплекопач встановлюється на мінітрактори з потужністю двигуна понад 20 к. с., які мають триточкову систему кріплення навісного обладнання. Агрегат підключається через кардан до вала відбору потужності. Для ефективної роботи картоплекопачів швидкість обертання вала відбору потужності повинна становити 500 об./хв.

Транспортерний картоплекопач для мінітрактора виготовлений ​​з міцного металу і здатний витримувати підвищені навантаження. Габаритні розміри картоплекопачів наступні: довжина 1560 мм, ширина 1036 мм і висота 1060 мм. Малі габарити не створять незручностей при маневруванні мінітрактора. Підходить для роботи на будь-якому типі ґрунту.

Копалка оснащена активним ножем, захоплення ножа становить 455 мм, глибина викопування – 155 мм. Активний ніж попередньо підкопує ґрунт з картоплею, тим самим трохи розпушує землю і подає її на транспортер. Транспортерна система виконує остаточний етап очищення картоплі від ґрунту і стебел та дбайливо викладає картоплю у валки на землю викопаної грядки. Транспортерна стрічка приводиться в дію за допомогою приводного вала.

При роботі з даним картоплекопачем необхідно дотримуватися рекомендованих ходових параметрів. Швидкість руху мінітрактора повинна становити 5-7 км/год. Продуктивність екскаватора – 0,3 га/год.

За допомогою даного картоплекопача можна проводити прибирання коренеплодів зі схожими з картоплею розмірами і параметрами залягання в землі.

Вага: 120 кг.

Транспортерний картоплекопач для мінітракторів виробництва «Крючков», завдяки продуманій конструкції і простим принципам роботи, є високопродуктивним, надійним агрегатом. Він буде ефективним помічником на вашій земельній ділянці або в фермерському господарстві.

Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.

Технічні характеристики
Версія мінітрактора ДТЗ-244.4
Тип транспортерна
Клас трактора мінітрактор
Кількість рядів 1
Привід карданний
Ширина міжрядь 600-700 мм
Глибина копання 150 мм
Вага 120 кг

Супутні товари

Відгуки покупців
Залишити відгук