Культиватор універсальний міжрядний 5-секційний (причіпне 3 точки) базова комплектакція L=2000 мм (КУ18)

Знято з виробництва
Рейтинг товару:
 • 13 740 грн


  Виробник:
  Код товару:625-01
  Наявність
  В наявності
  Артикул:
  КУ18
  Код товару:
  625-01
  Повернення:
  Протягом 14-ти днів
  Гарантія:
  1 рік
Доставка
Самовивіз з Нової почти
Ви перебуваєте в місті
50грн
Самовивіз з Meest
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Самовивіз з Делівері
Ви перебуваєте в місті
Безкоштовно
Оплата
ПриватБанк
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок
Характеристики
Технічні характеристики
Тип культиватора міжрядковий
Версія мінітрактора ДТЗ-244.4
Кількість рядів 5
Ширина міжрядь 220-450 мм
Вага 79,5 кг
Опис

Культиватор універсальний міжрядний 5-секційний (причіпне 3 точки) (КУ18) призначений для обробки міжрядь різних сільськогосподарських культур. Може агрегатуватися з міні-тракторами типу Т-25, Т-40 та подібними до них моделями із відповідними параметрами триточкової навісної системи.

У базовій комплектації культиватор для міні-трактора являє собою знаряддя, що складається з 5 секцій з кріпленнями для встановлення плоскорізів і рами з причіпним пристроєм. Комплектація універсального культиватора п’ятьма робочими секціями передбачає одночасну обробку чотирьох рядків або ж п’яти міжрядь.

Рама культиватора виготовлена ​​з профільної труби перерізом 50 × 50 мм, товщина стінки становить 3 мм. Довжина рами – 2000 мм. На раму встановлені кронштейни, які дозволяють при необхідності дообладнати культиватор системою для внесення рідких добрив.

Причіпний пристрій кріпиться до рами завдяки зварному з’єднанню. Він має триточкове кріплення з двосторонніми пальцями, діаметр яких становить 22 і 27 мм відповідно. У верхній точці кріплення причіпного вузла також є два кріпильних отвори. Така конструкція дозволяє агрегатувати даний культиватор з міні-тракторами типу Т-25, а також з тракторами типу Т-40. Рамка триточкового причіпного пристрою культиватора виготовлена ​​з міцної сталевої полоси 50 × 8 мм і має додаткові підсилювачі, які забезпечують необхідну надійність конструкції.

Секції кріпляться до рами на хомути. Для кріплення інструментів на секцію передбачені спеціальні кріпильні вузли. Це дозволяє здійснювати регулювання ширини міжрядь для обробки різних культур. Переміщення секцій на рамі та регулювання положення інструментів на секції дозволяють змінювати ширину обробки міжрядь в межах 220-450 мм. Кожна секція культиватора має опорне колесо із гумовим покриттям і важіль із пружиною. Це необхідно для копіювання рельєфу і незалежної роботи кожної секції.

Перевагою культиватора для міні-трактора є можливість встановлення будь-якого набору плоскорізів або культиваторів, в залежності від поставлених завдань конкретного господарства.

Стандартна комплектація:

 • рама – 1 шт.;
 • візок – 5 шт.

Можливе також придбання секцій окремо.

Вага комплекту – 79,5 кг.

Найменування в прайсі: Культиватор універсальний міжрядний 5-секційний (причіпне 3 точки) базова комплектація L=2000 мм, КУ18.

Шановні покупці! Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва "Крючков" може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.

Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.

Технічні характеристики
Тип культиватора міжрядковий
Версія мінітрактора ДТЗ-244.4
Кількість рядів 5
Ширина міжрядь 220-450 мм
Вага 79,5 кг
Відгуки покупців
Залишити відгук