Плуг (деталі)

Фільтрувати
Комплект для переобладнання плуга (відвал + опорне колесо) (ПЛд1)
830 грн
Дисковий нарізач для плуга (ПЛд2)
1 060 грн

Плуг (деталі)

Необхідність купити запчастини для плуга зовсім не пов'язана з поломками такого навісного знаряддя, яке не так просто пошкодити, навіть при надмірних та тривалих навантаженнях. Деталі на плуг можуть знадобитися, якщо виникне потреба вдосконалити свій пристрій, доповнивши його підрізним ножем, опорним колесом або замінивши леміш. Плуг хоч і є одним з найважливіших знарядь в арсеналі власника мотоблоку або мототрактора, але разом з тим конструктивно простий, отже, заміна або встановлення нових деталей не завдасть клопоту і може бути зроблена навіть у польових умовах підручним інструментом.

Комплект переобладнання плуга знадобиться власникам стокових плугів китайського виробництва. Збільшений відвал дасть можливість робити більш якісну оранку, обертати шар грунту при більшій ширині захвату. Опорне колесо із замком з даного комплекту призначене для стабільної роботи плуга на встановленій глибині занурення зброї в грунт.

Дисковий підрізний ніж знадобиться для оранки важких грунтів та цілини. Диск ножа підрізає верхній шар грунту, внаслідок чого відвалу і лемешу легше виконувати свою функцію, техніка зазнає менших навантажень, витрачає паливо економніше. Перед тим як купити запчастини для плуга, варто проконсультуватися з менеджером нашого інтернет-магазину.

Вопросы о категории Плуг (деталі)